Dermason Bratislava - skúsenosti

dominikulienka
27. apr 2015

Máte niekto prosím skúsenosti s Dermason-om v Bratislave? Ako sa to tam pohybuje cenovo? Čítala som niečo o ročnom poplatku ? ďakujem za akékoľvek info 🙂

sardinka333
27. apr 2015

Ročný poplatok 35 eur na dieťa. Ja som bola s dvomi - syn bradavice, ekzem, dcera zlaty streptokok v oku či ký čert to bol...chodili sme tam ako na klavír, liečili sa cca rok lebo tieto potvory su odolné, milá sestrička, doktorka tiež...ja som bola spokojná, ale liečba zaberala tak som nemala dovod nebyť spokojná. Takže za mna odporučam.

dominikulienka
autor
27. apr 2015

@sardinka333 ďakujem 🙂 a prosím ťa, objednávali ste sa cez tel. číslo? lebo mne to tam dnes celý deň nikto nebral

sardinka333
27. apr 2015

Ano, vždy sme sa objednávali cez telefon teda prvá navšteva cez telefon a potom už tam mi dala sestrička termín a na ten sme prišli. Ja som tam tuším tiež raz vyvolávala ,,ako besná,, a potom som zistila že nemaju ordinačné hodiny - moja blbosť. Ale nehovorím že je to tvoj pripad...maju aj stranku tak ale tu si určite uz pozerala, no skušaj volat... 🙂

dominikulienka
autor
27. apr 2015

@sardinka333 ok budem tam teda zajtra volať 🙂

sardinka333
27. apr 2015

drzim palce, nech vam pomožu. 🙂

mahu74
27. apr 2015

Ja tam chodievam s deťmi už dlhšiu dobu a môžem za seba povedať (chodili sme aj inde), že by som ich nemenila, nám vždy pomohli, nakoľko sa dalo. Platí sa ročný poplatok, ako už bolo vyššie napísané a to je všetko. Objednáva sa na termín, potom sa už nečaká (max. nejakých +/- 10min)- to je v cene (teda dá sa aj za poplatok, ale nikdy som tak nešla, lebo som to nepovažovala za potrebné, keďže sme tam nikdy netrávili dlhšie čas) - a to je v porovnaní s inými dermatológmi úplný luxus. Ambulancia prispôsobená deťom (aj čakáreň) a čo sa týka sestričky- tak tá je hotový anjel. Ešte som sa s takou nestretla. Naši sa tam už len kvôli nej tešia 🙂 🙂 Takže ja môžem len a len odporúčať 😉

dominikulienka
autor
27. apr 2015

@mahu74 ďakujem, tak super, dúfam že pomôžu aj nám 🙂

dominikulienka
autor
27. apr 2015

@sardinka333 Ďakujeme 🙂

2danculik
14. nov 2016

@mahu74 ahoj chcem sa opytatna.meno dr. Su tam vraj dve a nam odporucili mladú, len neviem meno.

tana85
14. nov 2016

@2danculik dr. federicova. a lepsia volba ako ta stara lekarka...uz sme cakali v cakarni ked si odbehla an az sa vratila, tak sme zistili, ze si isla zapalit...tiahlo to z nej a tak vysetrovala malu...poriadne ju ani nepozrela, jej sa skuste vyhnut

2danculik
30. nov 2016

Tak dme tam boli pred týždňom. Nspriek tomu ze dr nemala sestricku, poriadne sa nam venovala. Dala nám viacero masti a o 10 dni kontrola. Uz dnes to ma malá oveľa lepšie, za neuple vyliečenie vinim histamin, kedze sme vo faze hladania potravin ktore netoleruje. Dr urcite odporúčam. Rocny poplatok je 30 e.