Chápavý pediater v Bratislave

mirushka1983
9. feb 2017

Ahojte, zhanam doktorku/doktora v Bratislave, najlepsie Dubravka, Karlovka, pripadne DNV, Kramare s dobrym pristupom k dietatku, ochotou bavit sa s rodicmi a respektovat aj ich nazor, kludne aj za poplatok, sukromnik. Mam doma uz tyzden novorodenca a potrebujem ho niekam prihlasit... ☹ dakujem za akekolvek info!

majusqa77
9. feb 2017

a kam ti pridu vysledky testov z nemocnice? toto riesis uz dost neskoro...

marse
9. feb 2017

@mirushka1983 dr. Elena Prokopova v DNV, stara sa mi o deti od narodenia a nemozem povedať jedine krive slovo, pediatrička so srdcom na pravom mieste, ochotna odpovedat na moje nekonecne otazky, prijemna k detom a moje sa k nej tesia ked mame k nej ist 😉

nefertitka
9. feb 2017

@mirushka1983 ja by som odporucila dr. Simovicovu na Mytnej. Nedam na nu dopustit v tom, ze ked k nej pridem aj akokolvek vystrasena, vzdy ma vie ukludnit, ze ved sa nic nedeje a moje dieta je "len" chore;) a tak isto nepredpisuje atb ako lentilky a pristup k detom ma uplne uzasny

mirushka1983
autor
9. feb 2017

Dakujem za tipy. A pride niektora z nich aj domov ak je treba (samozrejme za poplatok), neviete nahodou? Alebo aspon tu prvu navstevu?

nefertitka
9. feb 2017

@mirushka1983 ano, dr. Simovicova pride, na prvu urcite a potom tusim navsteva doma je 10eur

mirushka1983
autor
9. feb 2017

@majusqa77
Ano, neskoro, nestastnou nahodou. Ja mam pediatricku pre svoje 2 deti. Nahlasila som ju aj v porodnici. Bohuzial, ked som jej volala kedy mam prist s najmladsim do poradne tak mi oznamila, ze som mimo jej obvod a nech si najdem niekoho ineho. Nebudem to tu zbytocne rozoberat, mali sme nejake nedorozumenie. Hladam radu a vecnu pomoc a nie zbytocne komentovanie 🙂 dakujem

marse
9. feb 2017

aj nasa prisla domov

asocial
9. feb 2017

@mirushka1983...nuž, ja som volala predtým, či ma zoberú..Nevadí, pri ďalšom budeš vedieť..K MUDr.prokopovej chodí s deckami aj naša suseda, veľmi ju chváli..Ja som.sice nesuhlasila s určitou vecou, ale to nebudeš so žiadnou pediatrickou na 100..Ja ako decko som chodila k MUDr.maresovej v dubravke (neodporúčam), s deckami k MUDr.makejenko (už nechodíme)..Tá bola celkom fajn

mirushka1983
autor
9. feb 2017

@asocial dufam, ze uz dalsie nebude...toto je tretie 🙂 nenapadlo ma volat, kedze u nasej doktorky mam uz 2 deti...ale nepohodli sme sa na jednu temu a ked som sa vratila z porodnice tak mi oznamila, ze som mimo jej obvod....aj ked je zvlastne, ze 2 deti so mnou byvajuce na tej istej adrese doteraz neboli...ale ok, beriem to a nepotrebujem to tu teraz rozoberat...potrebujem lekara, ktory ma pochopi, nema problem s nazorom rodica, ma dobry pristup nie len k detom ale aj k rodicom a nie len do chvile, kym spolu suhlasia.....

@nefertitka na Simovicovu su dost zle hodnotenia, naozaj ste s nou spokojna....dost ma odradzaju tie negativne komentare....

@marse k Prokopovej su tiez komentare, ze je super a ma perfektny pristup ale len do chvile, kym s nou clovek suhlasi a potom sa s nou neda velmi bavit....

marse
9. feb 2017

@mirushka1983 nemozem potvrdit, nemala som este takýto problem

nefertitka
9. feb 2017

@mirushka1983 popravde ja tie komentare vobec nechapem, naozaj

mirushka1983
autor
10. feb 2017

@marse
@nefertitka
@asocial
Dakujem Vam za rady a tipy, nasla som, dohodla som sa 🙂 Pekny vikend vsetkym 🙂