Boli ste u kožného lekára MUDr. Hemzu v Bojniciach?

chovancova27
12. júl 2012

Boli ste u kožného lekára Dr. Hemza v Bojniciach? Aké máte sním skúsenosti? Pomohol? Poradil? A pomohlo?🙂 Rozmýšľam ísť k nemu s malým, má 17 mes a dosť ťažký ekzém, snažím sa ho liečiť zdravou stravou a homeopatickou liečbou, dopočula som sa, že tento lekár nepoužíva kortikoidné liečby, ale len vo forme prírodných liečív? Ďakujem pekne za každý príspevok🙂

pancake
12. júl 2012

najlepsi kozny lekár akého poznám. vela krát som bola u neho

molly28
12. júl 2012

..suhlasiiim...

tea333
12. júl 2012

my sme boli len raz, ked ekzem prepukol, ale boli sme s jeho pristupom spokojni 🙂

strakovakatka
13. júl 2012

Ja som bola u neho este asi pred 15-timi rokmi ked som mala problemy s akne 🙂 Myslim ze pomohol 🙂

nika80
24. júl 2012

Ja som bola u neho s dcérou teraz v pondelok, tiež má atopický ekzém a už som sa nemohla pozerať na to, ako ju to strašne svrbí. Predpísal jej takú žltú vodičku ako obklad, masť Protopic a ešte nejakú zarábanú masť s kortikoidmi, ale tú mám použiť len v prípade, že by sa jej to veľmi zhoršilo. Tiež nám zakázal chodiť na pieskovisko, nemáme jej dávať kakao, údeniny, kyslé, rajčiny a máme sledovať, z akého jedla sa jej to zhoršuje.

lucula73
24. júl 2012

my sme tiež boli viackrát.......pomohol vačšinou,posledne sa nám ekzem vrátil,ted aamlému,ale tu treba kompelxný prístup k riešeniu,nielen kožný lekár....
ale možem ti povedať,že chodí k nemu veľmi veľa ľudí z celeho sk,bývam nedaleko polikliniky a furt tam stoja autá s cudzími špz-kami,je veľmi oblubený,možno by si mohla skúsiť.... 🙂

05nina
26. jún 2014

Ja som bola u neho prvy krat,mam problemy a s akne,nič mi nepomahalo ,žiadne mastičky od doktorov,tak mi poradil znami,aby som šla skusit k nemu.A oplatilo sa,predpisal mi taku robenu vodu,čo som bola prekvapena za par dni mi všetko zmyzlo a vobec sa mi nevytvarali nove.

imanuel
26. jún 2014

Výborný lekár, viacerí z rodiny k nemu chodíme, je vééľmi dobrý. 🙂 Oceňujem fantastický prístup k pacientom a pred jeho vedomosťami naozaj klobúk dole. 🙂 Aj sestrička je celkom fajn. Ak hľadáš dobrého kožného lekára, tak myslím, že s Hemzom budeš spokojná. 😉
Čo oceňujem a boli sme u viacerích kožných lekárov s atopickým ekzémom, ako jediný lekár nám vzal z ekzémov stery na kultiváciu, potom baktérie liečil presne podľa výsledkov. "Netriafal" 10 kdejakých mastičiek.

mimikas
26. jún 2014

Ak by som si mala vybrat su len 3 lekari kozny ku ktorym by som isla a on je na 1. mieste 😀 Naozaj ludsky pristup, skvele vzdelany a s ludskym pristupom.

elliottka
28. feb 2016

gi.mam atopicky exzem vo vlasovej casti uz som bola unho 2x ale davno.toje zaujmave,ze predpisal mi asi take lieky ako mudr.hrdinova-ku ktorej chodim uz dlhu dobu,nemaju ziaden ucinok aten jej pristup k pacientovi skoda reci/mudr.hemza mi pomohol +primarka z trencina ktora ma tam navigovala,mala som pokoj rok apol ci2.teraz mam znovu.som stoho nestastna-no a ten druhy lekar-kozmetik-onicom,mysli ze ked spravi na kohosi oci-ze je fasa,,nie

benina48
18. máj 2016

mozem sa prosim spytat,kde v Bojniciach ordinuje?
dakujem.

leni1983
12. jún 2016

prosim vas plati sa tam vsetko ci ide nieco cez poistovnu....dakujem za odpoved...

zuz02
12. jún 2016

Malo by to ist normalne cez poistovnu- teda pokial ide o zdrav.problem. Ja som bola u neho so synom s ekzemom a nikdy som neplatila za standardne vysetrenie. Muz platil, ked mu vypaloval vyrastky na kozi. Ale tie sa beru ako kozmeticky problem a teda ako nadstandard no a za ten zaplatil.

21
11. aug 2016

ja sa pridavam az teraz, chodim k nemu veeeelmi dlho, no ekzem sa mi v posl. dobe zhorsil a na cele telo a uz nic nezaberalo... vzdy sa iba spytal, ze co potrebujem, a kedze z toho, co mi predpisoval, nic nezaberalo, tak to bolo bez efektu a isla som do nemocnice... v utorok by ma mali hospitalizovat... je ludsky, aj odbornik dobry, len ma obrovsky pocet pacientov, a to je asi dovod, preco ma vybavoval v poslednej dobe tak rychlo ako ekzematicku. mam obdobia kludu a obdobia uplne zle a nikdy som nestihla prist v zlom obdobi, kedze na ciselka musis cakat od 6.00 rana, aby si dostala a objednanie je za cca 3 mesiace...

mishita2401
11. dec 2016

@21 ahoj prosim ta a neda sa objednat na hodinu? Nikdy som tam nebola som z CA a u nas mi nikto nevie poradit a moj problem sa stale len zhorsuje. Vobec neviem ci tam treba volat na objednanie ci sa plati ...dakujem

21
11. dec 2016

@mishita2401 mozes prist o 6:00 zobrat si ciselko. Neskor ti neostane. Ale mozes sa aj objednat na cas, rataj aj cca 2 hodinky oneskorenie, kym ta vezmu, neplati sa nic. Myslim, ze prednostne neberie, ale skus si zistit, ja uz chodim inam, kedze nema na mna tolko casu, kolko by som potrebovala... Veeeeelmi sa mi zhorsil ekzem... Ma velky pocet pacientov.

mishita2401
11. dec 2016

@21 dakujem a ty teraz kam chodis? Aj tam ti vedia pomoct???

21
11. dec 2016

@mishita2401 na chvilu pomohli, zas sa zhorsuje, budem si musiet vybavit asi liecenie, chodim do bojnickej nemocnice, podstatne pre mna je, ze konzultujeme, dr. sa ma pyta, co vyskusame, co robi dobre, odporuca a tak..

21
11. dec 2016

@mishita2401 ale odbornik a aj ako clovek je naozaj dobry, len ja som na seba potrebovala viac casu... Ale prvy raz ta vysetri poriadne..

asdasddd
27. dec 2016

Berie dr. Hemza aj krv ?

nika80
11. jan 2017

@asdasddd áno berie a robia aj kožné testy, stery z kože.

klara145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klara145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka617
16. jan 2018

Nemate niekto mailovu adresu alebo nejaky iny kontakt na Dr.Hemzu?

janula18
16. jan 2018

046 5439429, 0465430040

zuzka617
17. jan 2018

@janula18 Dakujem, ale to je aj na stranke. Potrebovala by som mail alebo messenger....

simuska70_70
4. máj 2018

Dobrý deň , prosím vás neviete niekto či ordinuje pán doktor Mohamed hemza ? Pretože nikto mi neberie telefón tam ďakujem ☺️

misedo
4. máj 2018

Baby, koľko ste čakali na termín?

anitka12
21. máj 2018

Ahojte, prave dnes sme tam boli so synom. Ano, ordinuje, treba sa tam objednat a podla toho co som pocula objednavaju az na jul.

simuska70_70
26. máj 2018

@anitka12 ďakujeme 😊už sme objednaný na jún 😊