Ambulancia na strojček v Poľsku

barbora_00
18. sep 2020

Ahojte,
Chcela by som sa opýtať či niekto našiel nejakú dobrú ambulanciu v poľsku na strojceky. Ak áno prosím napíšte mi kde koľko ste asi tak platili ako ste sa rozprávali. Prosím je to súrne
Ďakujem

vams
18. sep 2020

@barbora_00 my tam máme ísť, ale len prvýkrát na konzultáciu

marianeta
18. sep 2020

@barbora_00 prečo v Poľsku?

vulka
18. sep 2020

Kde v Poľsku? O aký strojček máš záujem?

zuzinjan
18. sep 2020

Odporúčam Nowy Targ klinika Krysdent. Dohovoriť sa dá v pohode 🙂

danim
18. sep 2020

Toto aj mna zaujima..

hipuska
18. sep 2020

My chodíme a tisic krát banujem....kvôli korone nam presúvali termíny-cize strojček nosil bez efektu dlho a potom znova..teraz keď ideme na vyšetrenie...zas 14 dni čakať lebo nás žiaden lekár neosetri....radšej by som doplatila a pekne na sk chodila..

tabacek
18. sep 2020

ja chodím s dcérou do Nového Targu-BEBAK, nájdeš aj na internete, netuším, či ešte berú nových pacientov, lebo tam chodí pol Slovenska asi, mi to tak príde...
som maximálne spokojná, chodíme tam už asi 3 roky, dcéra mala najprv vykladací strojček a teraz má vrchný aj spodný,
sme vždy presne objednaní a presne nás zoberú, nečákame 3 hodiny ako u nás na SK-je tam recepcia-vždy si dohodneš termín. cez coronu sme nechodili len vtedy , ked boli uzatvorené hranice, teraz chodíme normálne každých 6 týždnov
platili sme cca 600 za vrchný a 500 za spodný
neviem kolko nám preplatí poistovna, pretože mi to preplácajú už od decembra 2019, nakolko mi neboli schopní napísať, že k preplateniu potrebujem podrobný rozpis a preplatili mi za horný len 13,50

danim
18. sep 2020

@tabacek keď chodíte do zahraničia, tak Sk zdrav poisťovňa čosi preplatí? Či ako si to myslela? Dakujem za odpoved

danim
18. sep 2020

@hipuska 14 dni musíte čakať kde? Dakujem za odpoved.

tabacek
18. sep 2020

@danim ano preplati detom do 18 rokov

danim
18. sep 2020

@tabacek No sranda, to by ma ani náhodou nenapadlo, ze to tak je ( kvoli zahr ), ale dobre 👍

tabacek
18. sep 2020

@danim ano preplati ti to, co u nas by ti preplatili.... a to aj ked ideme na kontrolu platime cca 70 zlotych co je okolo 18 eur a vzdy nam preplatia z toho 13 eur

hipuska
18. sep 2020

@danim k lekárom. U nás na klinike tá ošetria iba na základe čestného prehlásenia, že si nebol v zahraničí posledných 14 dni...takto som musela presúvať sono (3 mesiace čakacka), kožné, zubara, psychológa a poradňu.