Ako vymeniť detskú psychologičku?

pasteleria
17. mar 2013

Ahojte, chcem sa opytat, aku mate skusenost s detskou psychologicku? Pred viac ako dvoma mesiacmi sme boli s dcerkou u jednej psychologicky, ta vypisala papier, potom nas vyprevadila s tym, ze sa nam ozve po navsteve predskolskeho zariadenia, ktore moja dcera navstevuje. To mala uskutocnit hned tyzden po nasej navsteve. Avsak, uz sa neozvala, problemy mojej dcery zotrvavaju. Neviem, ci sa jej mam vtriet do pozornosti (zavolat jej-mozno zabudla), alebo si mam najst ineho psychologa? Neviem ale, ci sa to da ju vymenit. Trochu som z toho sklamana, cakala som, ze bude mat vacsi zaujem. Prosim, mate niekto podobnu skusenost?

sisaha
17. mar 2013

preco by sa nedala vymenit? to nie je vseobecny lekar u ktoreho musis byt pol roka. Zdvihni telefon a objednaj sa k inemu..Uplne bez problemov 😉

irriss
17. mar 2013

Psycholozku si musis najit takovou, aby si k ni mela max. DUVERU a aby svou praci vykonavala RADA
...ne kvuli tomu, ze ji za svou "virtualni praci plati" 😉
Ja bych menila a HNED ...ale snazila bych se, aby to byl definitivni vyber - abych uz menit nemusela...😉
Jinak @sisaha ma pravdu 😉

bosacka
17. mar 2013

Ak mas v okoli nejaku inu psychologicku, ktora vas moze vziat, kludne mozes vymenit - vacsinou sa staci len objednat... a ako pisala irriss, dovera je dolezita... zase ak jej zavolas, tiez nic nepokazis a aspon budes vediet, co sa stalo

past2
17. mar 2013

Ahojte, dakujem vam za odpovede. Zo svojho nicku sa mi nedari pridat prispevok, inac na ine fora sa mi da pridavat. Ta psychologicka skutocne asi len potrebovala nieco vykazat, lebo po ziskani potrebnych informacii o dietati, ktore si zapisala, uz nemala ziaden zaujem. Uplne mi je skoro do placu z takeho pristupu. Sama si neviem pomoct, mala nechce rozpravat... Skutocne potrebujeme odbornu pomoc. Pasteleria

janka2501
18. mar 2013

ahoj, moja dcera tak isto chodi ku psychologicke uz 3 roky a dost jej pomaha...vidiet to na nej ...skus ist do centra ktore patri pod skolu a tam sa pytaj ktora patri pod vasu skolu...pokial nenajdes ziadnu pomoc tak si najdi uplne inu psychologicku,niekde inde...je ich dost...neviem odkial si, v ktorom meste ju hladas, ale verim ze coskoro sa ti podari dat malu do poriadku... drz sa a daj vediet ci sa ti to podarilo..

katy1979
18. mar 2013

Pridavat odpovede sa ti neda lebo si zalozila otazku. Ak sa chces do debaty zapajat musis zalozit temu.
Psychologicku samozrejme zmenit mozes tak ako ti baby pisali. Len ked spominas nechces to riesit cez logopeda. Su take centra kde maju vsetko pokope.