Aké sú ordinačné hodiny MUDr. Palku v Pezinku?

angielka
13. aug 2013

Ahojte baby. Máte niektorá skúsenosti s ordinačnými hodinami MUDr. Palka - ortopéd v Pezinku? Máme tam ísť na vyšetrenie kĺbikov. Na internete je že bábätká vyšetruje v utorok a štvrtok od 12:00 hod. s tým že pracuje na poradové čísla. Tieto poradové čísla tam má už od rána alebo až hodinu predtým? Neviem ako to uň ho funguje a tento týždeň majú dovolenku, tak sa neviem popýtať sestričky. Ďakujem za odpoveď.

bosoriak
13. aug 2013

ahoj, chodili sme k nemu, tie poradove cisla dava sestricka von hodinu pred. My sme prisli vzdy tak cca 5 minut pred zaciatkom alebo pol hodinu po, to uz bolo v plnom prude. a vysetri vzdy vsetkych, ak by sa ti nahodou neuslo poradove cislo. A ide to velmi rychlo, tak sa netreba zlaknut tych plnych cakarni 🙂

heni79
13. aug 2013

Ordinačné hodiny na internete sa nezhodujú s tými, čo má na dverách. 😅 Ja som bola napr. s malým na kĺbikoch v piatok, lebo bábätká vyšetruje aj v piatok. 😉 Aj minulý týždeň tam bolo ľudí, že až. Tak by som sa šla skôr pozrieť na tie dvere. A poradové číslo si vziať priamo pred ordináciou, sú vyložené v krabičke s nápisom bábätká, nedá sa to pomýliť. 😀
Ja som sa bola s malým v kočíku poprechádzať vonku, keď som už mala číslo. Lebo tam bol vydýchaný vzduch, kopec ľudí a tak. Lebo, keď som prišla, bolo vnútri číslo 41 a ja som mala 56. Čakala som napokon niečo vyše hodiny. Priebežne som nakukla k dverám, že aké číslo už bolo a keď sa blížil náš čas, tak som šla dnu, teda do chodby. Preto sa napr. oplatí vziať so sebou kočík, aby ste poprípade mohli ísť aj von. S autosedačku v ruke by sa prechádzalo ťažšie. To iba ako tip. 😉

86zuzana86
11. nov 2014

ahojte baby, neviete prosim vas ordinacne hodiny dr.palka pre babatka v pezinku? neviem ci tie co su na internete su spravne... dakujem pekne