Aká je detská gynekologička MUDr. Zimová?

ijkl
31. júl 2012

Kto pozna dobreho dets.gynekologa v Kosiciach, MUDr. Zimova - aka je ako odbornik?

lenka.s
31. júl 2012

Zimovej by som nedala vysetrit ani psa ... maximalne neodporucam ☹

alenka600
31. júl 2012

@ijkl v KE su LEN DVAJA detski gynekologovia - Zimova a Sedliak. Osobnu skusenost so Zimovou nemam, bola som tam len 2 x v cakarni a to prostredie veru bolo skor neprijemne, ides po chodbe a vidis bruchate mamicky co lezia na lozkach a robia im prietoky ci co. Sedliak je v detskej casti Starej nemocnice(L. Pasteura) klasicka cakaren, trochu chaoticka sestricka, ale lekar fajn.

elzu
31. júl 2012

Ahoj, promiň, konkrétního neporadím, ale rozhodně bych šla za gynekologem, který pracuje v rámci nějaké pediatrické kliniky, aby to nebyl gyndař pro dospělé, co si tu a tam vyšetří i dítě...

nita1
16. apr 2013

pani dr. taticova,stara nemocnica, kosice, vynikajuci odborny aj ludsky pristup.max sme boli spokojni.

januliik243
29. aug 2016

Ahojte ako tu citam aj ked je to asi cca 3roky stare tak som v soku ze dr.Zimova nema dobre referencie...mna poslali s malou k nej a ako tak pozeram asi k nej nepojdem...ale bola vychvalovana tak neviem...je tu niekto taky co bol pri nej teraz v tomto obdobi??ci sa nahodou nezmenila

jancamad
29. aug 2016

@januliik243 my sme boli tak cca mesiac a pol dozadu. ako bola mila čo sa tyka spravania k dcerke, ale čo sa tyka vyšetrenia, čakala som viac sucitu, opatrnosti. toto ma trošku zarazilo, že vyšetrovala malu ako keby bola dospela žena. na dalši krat bol namiesto nej doktor, neviem ako sa volal ale viem že mal meno Richard, priezvisko neviem. ten bol užasny. mily, len to že už nevyšetroval, lebo mala už dobre vysledky, ale pristup k dcerke bol oveľa lepši ako doktorkin

januliik243
29. aug 2016

@jancamad no parada neviem co mam robit malla ma 5mesiacov a bojim sa aby ju to nebolelo a zasa pre mna je tazko behat z SL do KE nie že by to robilo problem mne ale mala tak dlho nevysedi vo vajci...ale dakujem 😉

jancamad
29. aug 2016

@januliik243 tak to neviem či bude tak male babätko vobec vyšetrovať. moja mala ma 4 roky, vopchala jej tam jeden veľky čipok, brali jej vytery, bolelo ju to , lebo mala strašne stavy, budila sa mi v noci, teraz pojdeme asi znovu lebo zase sa nam to vratilo. uvidim či pojdem zase k nej alebo do Myslavy, tam je vraj tiež dobra. neviem čo mam robiť. uvidime či nas tam zase pošle naša urologička:( dufam, že antibiotika čo teraz berie zaberu

januliik243
29. aug 2016

@jancamad a co ma mala za problem?ved ja ani neviem ci nas zoberu ale poslala nas nasa obvodna doktorka nech tam ideme a strasne ju vychalovala a ked nie ze mame skusit este Poprad....u nas nic take nie je co ma.velmi mrzi...tak ale drzim palce nech sa to radsej nevracia aby ste nemuseli nikam chodit 😉

jancamad
29. aug 2016

@januliik243 dakujeme. malej sa stale vracaju bakterie do pošvy. 1x ked sme to mali tak vraveli že zla hygiena. tak si davam na to sakra pozor, odvtedy v školke nebola a ma to tam znova. teraz som zase čitala a jedna pani sa mi ozvala aby sme nasadili vysoke davky probiotik, a piť šalviovy čaj a že sa to časom vyčisti same, tak dufam, že ano.

jancamad
29. aug 2016

@januliik243 a vy mate aky problem? take male babo

simona8854
23. sep 2016

@januliik243
Ja som bola s oboma dcerami dnes u pani doktorky , aj ked som citala velmi zle referencia, tak som to riskla lebo stav mojej dcery ma donutil nespekulovat a aj cas ma tlacil. Doktorka bola celkom mila, trpezliva a ochotna mi vsetko vysvetlit. Dcera tam kricala asi 15 minut ale ona bola aj napriek tomu v pohode a vysvetlovala dalej. Nemozem povedat nic zle, takze netreba sa baz a skusit ju.

denistek25
3. aug 2017

Dobrý večer...bola som tam dnes s dcérkou 5r a úplne super...malá má synechie...spojenú pošvu a dr to laserom úplne bezbolestne a bezdotyku odstránila...prístup bol ok...vysvetlila mi všetko aj k malej bola milá...za mňa max spokojnosť

jawinka
2. okt 2017

@lenka.s prosim

gstanka
11. okt 2017

Dobrý deň, treba sa k mudr. Zimovej objednávať?

denistek25
11. okt 2017

Dobrý večer.
Ja som sa neobjednavala. Zavolajte si tam.

lelka11
3. apr 2023

@denistek25 pisala som Vám správu, dakujem.

leeo
31. aug 2023

zimova taha z ludi peniaze ale nelieci. zaraba na naivite rodicov a strachu o ich deti. my sme tam merali 6 krat dlhu cestu a bezvyseldne. neoboznami vas s ukonom dopredu, iba da spatne podpisat papier o suhlase, to sa stalo po prvej navsteve kedy nas chcela namotat na laser. Nasledne malej vopchala velky cipok bez oboznamenia do predu, malu to bolelo a plakala. chodili sme na laser, ktory malej vobec nepomohol. procedura zakazdym trvala 2 minuty. na nete som citala, ze by mala aspon 10 minut. po dvoch minutach zobere 8,5 a bere dalsieho pacienta. ziadnu dalsiu liecbu neodporuci iba nejake geliky z jej letakov v cakarni. a nakoniec vam preda morsku sol o ktorej klame, ze sa predava iba v nemecku, ze je priam zazracna a ze aj ona sa v nej kupe a bla bla. taka sol u nas stoji 2 eura a ona to ludom predava po 8 eur! efekt bude asi taky isty ako s jej laserom. ked som sa jej pri poslednej siestej procedure opytala, ze mala ma nadalej problemy, tak povedala,ze ich bude mat stale. a naco sme potom do frasa chodili na ten laser,ktory ju tych problemov mal zbavit? kazdy tyzden sme robili 200 km??? ku nej nikdy viac.

stanielka666
17. jan 2024

@denistek25 Dobrý deň prajem. Prosím neviete mi povedať či aj inde tieto synechie ošetrujú bez narkózy? My sme ešte neboli u gynekologičky ale vraj to má dcérka zrastené. Niekde okolo Bystrice...Má 8m... ďakujem

denistek25
17. jan 2024

@stanielka666 samozrejme bez narkózy...teda aspoň v Košiciach. .o iných miestach neviem