Naučili ste sa háčkovať samy?

bajka16
3. feb 2020

Baby učili ste sa niektorá hačkovať úplne sama doma? Mám babo a nejak popri by som sa chcela naučiť kadečo. Dajte tip na nejaké videa alebo návody alebo ako ste sa učili vy 🙂 btw. Ihlice som ešte ani v rukách nemala ale potrebujem niečo vytvárať, odreagovať sa myslím že toto mi pomôže 🙂 ďakujem 💚

domisha13
3. feb 2020

@bajka16 ahoj, mne mamka ukázala háčkovanie, strikovanie ešte keď som mala 10 teraz po 12rokoch som sa k tomu vrátila. Začala som pred 2tyzdnami bolo to trošku chaos lebo som vedela háčkovať len retiazky a krátky stĺpik ale môžem povedať že teraz viem všetky základy. Učila som sa cez YouTube, sú tam rôzne videá na hračky, oblečenie. Mňa zaujali hračky moja prvá fialová chobotnička bola nepodarok ale aspoň som prišla na princíp ako sa to robí potom to už išlo ľahko. Dnes som skúšala robiť hračku podľa písaného návodu zo začiatku bol problém ale už som sa do toho dostala. Ešte chcem dodať že na YouTube je všetko od úplného začiatku ako sa robí retiazka, magický kruh atď. Len treba napísať čo chces. Držím palce háčkovanie je naozaj čas na odreagovanie a hlavne tá radosť ak niečo vytvoriš svoje. 🤗✊

jankalukasova
4. feb 2020

@bajka16 ja... vedela som v podstate z detstva retiazku a kratky stlpik... , potom som sa tomu 20 rokov nevenovala a na materskej som zacala. Na youtube najdes navody a videa... staci si vybrat. Su aj krasne knizky ale video je asi na zaciatok lepsie... a teda ihlice na hackovanie netreba... 😉

suzitok
4. feb 2020

Hackovat som sa naucila sama pocas tehotenstva, ked som musela niekolko mesiacov lezat...vyborne ukazuje postup vladia vinkler, alebo domicrochet, obe najdes na youtube v slovencine....drzim palce 🍀
Ja som naposledy robila toto, ale uhackujem uz fakt cokolvek 🙂 hackujem 5-ty rok

titla
4. feb 2020

Mna v detstve naucila zaklady stara mama, ale po pravde v 30-tke som si z toho uz nic nepamatala😀, takze som sa naucila hackovat z you tubu. Na zaciatok odporucam videa od DomiCrochet, pre zaciatocnikov idealne. Ma velmi zrozumitelne navody a postupy opakovane ukazuje.

pralinka86
4. feb 2020

Daj YouTube a ides 🙂 nemusis vedieť ani super po ang, je tam kopec videí s postupom. Ja som tak zacala. A háčkovanie je 100x ľahšie ako strikovanie

ala87
4. feb 2020

Ja som sa učila podľa tejto šikovnej žienky. https://www.youtube.com/channel/UCFunB4vnOMunQ4...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
79viktoria79
5. feb 2020

@bajka16 necitala som komentáre,tak neviem,ci to bolo spomenuté,hackuje sa s hacikom,na YouTube najdes podrobne videa ako začať,ak chces strikovat ihlicami tiez,ja som sa tak naucila sama

tvorivka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivien10100
1. mar 2020

@suzitok dobryden som tiez samouk a potrebujem postup na zajaca ale na ten styl kazdy sa vyhovara ze podla obrazka hackuju nemate postup ak ano mozem Vas o neho poprosit?

suzitok
1. mar 2020

@vivien10100 ulozeneho mám len tohoto, co prikladam....
Ale na youtube Domicrochet krok po kroku hackuje zajacika, prveho som podľa toho robila, staci ked si zadas "hackovany zajac domicrochet" a najde ti, dve casti tam ma

vivien10100
1. mar 2020

@suzitok ste zlata dakujem krasne

veronikasa
2. mar 2020

Aj ja som uhackovala zajaca, asi pred týždňom, má asi dva cm🤣. Dcéra sa chcela naučiť hackovat tak som to najskôr skúsila ja...🤦 Podľa videá na YouTube pre začiatočníkov. Tak som pochopila, že ako na to, ale moc mi to nejde...🥴