Karnevalový kostým pavúk

tina_tar
22. jan 2024

Ahojte, synátor si zmyslel, že chce byť na karnevale v škôlke pavúk. Inšpirovala som sa na googli a toto sa mi zapáčilo, len uvažujem, čím vypchať tie "nohy" aby to aj takto pekne stálo .Nerobila ste niektorá niečo podobné, alebo nemáte nápad na niečo overené? Skrz pracovných povinností nemám čas na skúšanie štýlom pokus-omyl a v príprave kostýmov som nováčik, bude to moja premiéra 😁

jaga18
22. jan 2024

Ja sa chystám takto vyrobiť rohy, lebo môj chce byť koza rohata 😂 použijem výplň zo starých plysiakov, ktorých máme plno v pivnici vyradených.

tina_tar
autor
22. jan 2024

@jaga18 a myslíš že to bude tak pekne držať? 😁 Kedy ideš vyrábať, že by si mi dala echo 😁

guglina
22. jan 2024

tie nohy su na snurkach takze takto stoja iba ked zdvihne dieta ruky

jaga18
22. jan 2024

@tina_tar ešte neviem, ako čas dovolí...7. februára máme karneval.

tina_tar
autor
22. jan 2024

@guglina faaakt? Ako pozerám, tak pozerám, šnúrky nevidím, asi sú dosť dosť diskrétne 😁 do frasa, ja by som ale chcela aby takto stali normálne, nemáš predsa len nejaký tip?

tina_tar
autor
22. jan 2024

@jaga18 och, my máme už druhého, tak to nič 😁

katica06
22. jan 2024

@tina_tar robila som kostým pavúka pár rokov dozadu, nohy som vyprchala vatelínom, ale boli pripevnené o seba silónom, keď mala dcéra ruky pri sebe ani tie ostatné nohy nestáli, zrejme by jej tak boli aj tak vadili

tinkavvv
22. jan 2024

@tina_tar je to na snurkach

sandra49
22. jan 2024

@tina_tar kľudne by tam mohol byt aj drôtik a vatelin a napchate do nepriehladnej čiernej silonky. Nohy našite na tričku. Pozerala si pinterest?

sandra49
22. jan 2024

@tina_tar možnosti je viac 🙂

martinka13
23. jan 2024

Duté vlákno, ktoré sa používa na výplň háčkovanych hračiek