Háčkovanie bábiky podľa fotky dieťaťa

katka164
21. nov 2019

Ahojte mamičky.Nájde sa tu nejaká šikovná žienka,ktorá vie uháčkovať ,,bábiku"podľa fotky?Kamoška mi dávnejšie spomínala,že našla raz taký inzerát.Len už nevie kde to bolo.Je to háčkovaná bábika,z fotky dieťatka.

a21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka164
autor
21. nov 2019

@a21 ďakujem😉

lypka
21. nov 2019

skús tu v skupine hačkopletky, baby sú tam šikovné a neberú také horibilné prachy 🙂

lubik87
22. nov 2019

@katka164 aj ja hackujem podľa foto ale na tento rok mám už plno 🙂 a teda naozaj neberiem za 40cm bábiku 90€ 🙂

eliska13
22. nov 2019

@lubik87 tiež si čítala ten článok s autorkou?Ako pani je šikovná, ale tak surovo to povedala, že som zostala prekvapena aj zo sumy aj z nadradenosti či len si vie povedať svoju cenu neviem vyznelo mi to tak divne.

lubik87
22. nov 2019

@eliska13 nečítala ale kamoška si dala u nej robiť podľa kresby prvej takú princeznú aby mala hrkalku v sebe a piskac..po niekoľkých dňoch jej prišla cenová ponuka suma 90€ plus doplnky piskace a podobne celkovo spolu aj s doručením 105€ ..akože prácu má peknú ale ceny nie sú pre naše platy 🙂 bodaj by aj mne toľko dali :D ..a keďže som tu bábiku robila potom ja bola maximálne jednoducha hotová za 2 dní po večeroch .ona má veľkú výhodu reklamy pritom kopec báb hackuje na vysokej úrovni 🙂

katka164
autor
23. nov 2019

@lubik87 jéj super😉ozvem sa po Novom roku.Ďakujem za info😉

lubik87
23. nov 2019

@katka164 môžeš kľudne aj teraz poslať čo a ako 🙂

antoniatonka
27. nov 2019

urcite sa vo verejnych skupinach nepytaj, nakolko je tam dopyt, ci predaj zakazany.. na tieto aktivity su tu rozne sukromne skupiny a samozrejme aj bazar 🙂 do buducnosti, pre vsetky ..