Chvost morskej panny

samik455
14. jún 2020

Ahojte šikovnice!! Prosím o radu. Mám za úlohu vytvoriť chvost morskej panny. Strih zvladam v pohode.. ale problém mi robí dolná “plutva” alebo ako to nazvat... to dolne ukoncenie. Chvost byť vhodný aj na plávanie a chcem sa spýtať, neviete mi poradiť akú “výplň” dať do tej plutvy aby to bolo v pohode?? A aby sa v tom dalo plávať rýchlo a aby to vyzdralo v rámci možností reálne?? Videl som videá kde ľudia používali vrchnáky od plastových krabíc, plutvy, monoplutvy, rohože a neviem či ešte ale tieto varianty ma nejako neoslovili... Nemáte typ?? Poprípade, ak ste robili chvost na plávanie, ako ste ho spravili??? Ďakujeeeem za vaše typy ❤️❤️❤️❤️

jaja1979
14. jún 2020

@samik455 toto som našla na YouTube, možno ti to pomôže

https://www.youtube.com/watch?v=aWWC-hz4JyU
samik455
autor
14. jún 2020

@jaja1979 vdaka Jajka. Videl som... a nepomohlo... má to byť z latky

moonlight1210
14. jún 2020

@samik455 ak to ma plavat, tak jedine z nejakeho pevneho a lahkeho materialu. Ako v tom videu.

Ak to ma byt z latky, tak potom ten material este navrch obsit latkou.

Iba cisto z latky by plutva rychlo nasiakla, stratila tvar a popripade aj otazela a zle by sa s tym plavalo. Resp. by sa s tym dalo aj utopit.

jumama
14. jún 2020

Polystyren by plaval. Alebo taky material penovy ako karimatka. A nenasiakli by.

lubik87
2. júl 2020

ja by som dala normálny kus plastu napr z pevnej fľaše na to najtenší vatelin a to celé natiahnuť do látky a presit presne ako máa ryba plutvy. Plus spevnenie okolo členkov čiže to vytiehnut aspoň nad členky aby to malo aj funkciu. Ak to máš už hotové sem s výtvorom 🙂
@samik455