Súrne potrebujeme barle - Galanta

mess123
17. apr 2022

Zdravím, má niekto na rýchlo požičať dve barle? Poprípade za nejakú rozumnú cenu predať.. Ešte dnes ďakujem

jaja1979
17. apr 2022

@mess123 požičala by som ti, ale som z TN

liljana
17. apr 2022

Nestaci skocit do nemocnice a tam sa opytat na barle? Malo by to byt asi dokonca hradene poistovnou.

miskaleonorbi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sona96
17. apr 2022

@liljana 😂😂😂 bodaj by to takto fungovalo.

sovica
17. apr 2022

@mess123 Tie barly potrebujete po úraze alebo po operácii? Lebo mojej mame po operácii barly v nemocnici dali za nejaký smiešny poplatok, aj keď len drevené. Potrebujete nemecké (pod pazuchy) alebo francúzske (lakťové)? Nie sú až také drahé. Myslím, že tie odľahčené nemecké stoja okolo 18 Eur, francúzske okolo 15 Eur. Odporúčam určite odľahčené, nie drevené (tie sú síce lacnejšie, ale chodí sa s nimi horšie).
Je možné, že máte na ne nárok a len by ste za barly niečo doplácali alebo ich celé preplatí zdravotná poisťovňa. Skúste sa opýtať lekára resp. mrknite tento článok:
https://uzitocna.pravda.sk/ako-vybavit/clanok/3...

mandarinka555
17. apr 2022

@sovica Mne dali barle automaticky po zasádrováni nohy, nič sa nepýtali, len mi ich strčili do ruky...

mess123
autor
17. apr 2022

My sme si na úrazovom automaticky pýtali lebo vozík sme mali nemocničný, no povedali že oni takéto zásoby nemajú, tak ako sme prišli sme mohli aj odísť.. No ale nevadí každopádne ďakujem za rady ale už barle máme, síce tie drevené ale aspoň už partner prejde ľahšie, ja som tehotná takže nejaké kúsky sme predvádzať nemohli tak bolo zle no

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz