Ponúkam venčenie psíkov - Čierna Voda

tamaee
26. sep 2020

Dobrý deň
Chcela by som začať pomaličky brigádovať a myslím si že venčenie psikov je zatiaľ to práve keďže mám 14 rokov
Takze ponúkam venčenie psikov v okoli Čiernej vody a v okoli ulíc Janka Kráľa a Čerešnova
Venčiť by som nechodila každý deň kvôli škole iba jeden deň do týždňa na dni by sme sa dohodli a aj na cene
Dakujem

alenka2101
26. sep 2020

@tamaee a kolko by si si tak predstavovala za jedno vencenie?

nelca84
26. sep 2020

@tamaee neviem si predstavit, naco by niekomu bolo jedno vencenie do tyzdna

marca12
26. sep 2020

@nelca84 co ty vies,mozno by niekto ocenil. Treba vsetko len kritizovat?

tamaee
autor
26. sep 2020

@nelca84 Mám kamarátku ktorá tak chodi 😉

tamaee
autor
26. sep 2020

@alenka2101 no moja kamarátka má 3€ za dvoch psikov takze možno tak 2€ a dalo by sa možno dohodnúť na niektoré dni z týždňa

nelca84
26. sep 2020

@marca12 nekritizujem, len sa zamyslam, mame psika a kebyze potrebujem takuto sluzbu, tak neviem ako by mi pomohlo jedno vencenie v tyzdni

simsalabim
26. sep 2020

@nelca84 no napriklad v ten den, ked maju deti kruzky a ja poobedny meeting v praci...

nelca84
26. sep 2020

@simsalabim ale to je potom skor prilezitostne, ci?

nelca84
26. sep 2020

Mozno by bolo vhodne, keby slecna napisala ci ma nejale skusenosti so psikmi, alebo vie zobrat len male plemena

tamaee
autor
26. sep 2020

@nelca84 Mame doma Stafordšírskeho bulteriera a skúsenosti mám náš má 13 rokov takze taký dedulo a som schopná zvládnuť aj väčšie plemena

simsalabim
26. sep 2020

@nelca84 asi ako u koho. Ak maju deti vzdy kruzok vo stvrtok a ja vzdy meeting vo stvrtok, tak pravidelne, ci?

nelca84
26. sep 2020

@simsalabim ved ja netvrdim, ze je to vylucene, len ci taky specificky pripad najde v ramci 3 ulic, ale tak drzim jej palce. Skor si myslim, ze ak robi niekto na smeny, tak to vencenie by potreboval mozno cely tyzden...

simsalabim
26. sep 2020

@nelca84 je to mozne. Ale napr. v mojej rodine je kazdy den v tyzdni uplne predvidatelny a viac menej rovnaky ako tyzden pred tym. Cez skolsky rok teda.

jenna9
26. sep 2020

@tamaee
Ženy, táto 14 ročná slečna má lepšie spôsoby ako mnohé tu na MK. Prajem veľa šťastia pri nájdení práce, možno by som skúsila vytlačiť lístky a hodiť do poštových schránok domov, kde sú priateľské psy 😉.