Odstránenie emočných blokov - Sereď, Trnava

ajca18
27. dec 2022

Odporucte mi prosim niekoho spolahliveho kto naozaj vie odstranit emocne bloky z okolia Serede,Trnavy

denkatn
27. dec 2022

odstranit emocne bloky je dlhodoba praca, podla mna na viacerych urovniach. najprv sa rozhodni ci chces to u psychologa alebo kouča. ja napriklad rozoberam situacie s mojou koučkou, lebo u nas sa psychologovia venuju terapii ale kouči viac sa venuju pravidlam ako nastavovanie hranic aj v praci a s klientmi a pod. takze rozmysli najprv akej metode veris. Alebo mozes aj vsetko naraz popri sebe, ak je to pre teba akutne. ide o blok vzniknuty sklamanim z lasky, zlou skusenostou - traumou? to vsetko moze ovplyvnit vyber odbornika.

benit
27. dec 2022

Msme v rodine zivotneho kouca v seredi. Vraj je fajn, ma v svojom portfoliu aj zname mena. Dobre sa s nim rozprava, len teda neviem posudit kedze sluzby som nikdy nevyuzivala.

ajca18
autor
28. dec 2022

@denkatn viacerimi traumami neviem sama prejst skor by som nejakeho odbornika navstivila ktory sa tomu venuje ale nemam na mysli psychologa skor kouca..len neviem ani ako sa ceny pohybuju tych koucov

ajca18
autor
28. dec 2022

@benit mozte mi dat prosim na neho kontakt?

benit
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benit
28. dec 2022

Poslala som spravu

waldosinka
25. mar 2023

Laukova nora