MUDr. Heriba - gynekológ Sereď

kundiboo
9. jan 2022

Čaute rozmýšľam ze by som prestúpila k mudr.heribanovi . Ma niekto skúsenost ?

nova_mamina_5612
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nessa123
12. jan 2022

@kundiboo ahoj, ja k nemu chodim, začala som spolu s dvomi čiarkami na teste. Zatiaľ som uňho bola 3 krát a zatiaľ som spokojná. Sestrička veľmi príjemná, pán doktor tiež. Ak volám tak hneď zdvíhajú telefón (predtým som sa gyn. nevedela vôbec dovolať), všetko nové čisté, ultrazvuk parádny...

nessa123
12. jan 2022

@nessa123 a hlavne, ja sa strašne veľa ľúbim pýtať a rozprávať, a pán doktor mi na všetko pohotovo odpovedá a aj dostatočne vysvetluje 😁 nemám žiadny pocit, že by som ho otravovala

kundiboo
autor
12. jan 2022

@nessa123 ďakujem, tiež k nemu asi prestúpim, lebo by som chcela II čiarky na teste a súčasný gyn. nemá žiadny záujem to riešiť, a k II. čiarkam gratulujem ♥

nessa123
12. jan 2022

@kundiboo ja som bola na tom tak isto, gynekológ nechcel nic riešiť, nám sa nedarilo a ja som váhala či a kam prestúpiť. Nakoniec som sa odhodlala, odniesla vyradenku, objednala sa Heribanovi a o 2 týždne som volala znova, že som podľa testu tehotná 😂🙈 doteraz sa smejem, že bábo čakalo len na iného gynekológa... Takže rýchlo odporúčam prestúpiť možno aj u vás to bude mat taky zázračný vplyv 😁❤️

nessa123
12. jan 2022

@kundiboo a ďakujem za gratuláciu ❤️ vám držím silno palčeky ❤️

sia261
22. mar 2022

Nessa123, prosim Ta, a ako si spokojna s prebiehajucimi tehotenskymi poradnami u pana doktora?

sia261
22. mar 2022

A Kundiboo, prestupila si nakoniec? Ako si spokojna, prosim?

kundiboo
autor
22. mar 2022

@sia261 áno prestúpila som. Zatiaľ som bola iba na preventívke a bol milý , ale tak každý je milý kým nemusí riešiť nejaký problém. Tak zatiaľ ti neviem povedať🙂

sia261
22. mar 2022

Oki, aj tak diky 😊

nessa123
22. mar 2022

@sia261 ahoj, ja úplne super 🥰 už som v 26tt a mam teda uňho za sebou už 5 poradní, glukozovy test, milión mojich otázok 😂 dokonca som raz išla vystrašená na pohotovosť a akurát som ho aj tam mala, bol v službe. Na moje požiadanie mi aj ster spravil na každej poradni. Podľa mňa super, ja som teda veľmi spokojná...kludne sa pýtaj ešte keby ta niečo konkrétne zaujímalo

onga1312
16. aug 2022

Ahojte,aj ja plánujem prejsť k pánovi doktorovi Heribanovi.plati sa založenie karty? Či iba ten ročny poplatok?dakujem