Hľadám si kamarátku v okrese Galanta

monikangel
28. júl 2021

Ahojte mamicky, hladam jednu milu dievcinu, s ktorou som lezala v nemocnici v Galante, pre rizikove tehotenstvo. Vola sa Kristinka (chuda postava, dlhe cierne vlasy, okolo 160cm,tmave oci a tusim mala aj madarske priezvisko), bohuzial neviem priezvisko, lebo som si v tom zhone zabudla na nu vypytat kontakt. Ma 36 rokov, bolo to jej 1.tehotenstvo, lezala tam tusim od 25.teho tyzdna, pravdepodobne az do porodu, ktory mal byt vo februari. Lezala pri okne, ja (Monika s preeklampsiou a sekciou v 37tt) pri skrinkach a 4.12. som sa jej aj so synom bola pozdravit. Lezala tam s nami aj dalsia Kristina, ktora uz bola v 41tt a sekciu jej robili na druhy den po mne a ked som sa jej bola v piatok, posledny moj den pobytu v nemocnici pozdravit, lezala tam s jednou babou, tusim Jankou. Byva niekde v okoli Galanty, smer Horne Saliby, Dolne Saliby, Matuskovo, alebo ten smer. Ak o takej viete, prosim o kontakt. Dakujem krasne za pomoc.

marcellka32
28. júl 2021

Napíš do skupiny Galanta

monikangel
autor
28. júl 2021

@marcellka32 dakujem, pisala som, tusim 3 dni dozadu, zatial sa nikto neozval, tak som skusila aj sem 😊