Bývanie v Seredi

bohdanka_7
24. jan 2024

Ahojte, zvažujem kúpu bytu v Seredi. Je tu niekto, kto by sa vyjadril k tomu ako sa tam býva? Mesto je často spájané s drogami a spoluobčanmi, tak by som chcela vedieť skúsenosti. Prípadne, ktorým častiam mesta sa vyhýbať. Nepočula som ani dobré chvály na drtský domov na A. Hlinku, to by ma zaujimalo ci je pravda, hlavne kvôli školám.

mogaa
24. jan 2024

@bohdanka_7 Býva sa tam tak ako inde....to by si ani v Trnave nemohla bývať lebo je tam rómske sídlisko...ani v BA či v Košiciach....čo sa týka drog, ano o Seredi je známe že je tam veľa drogových priekupníkov, ale tí sú už všade...čo sa týka škôl, sú tu 3 ZŠ a do 2 ti vezmú dieťa podľa ulice kde bývaš, až na v tretej je to mimo adresy....

cimage
24. jan 2024

Nebyvam v Seredi, ale chodila som tam 4r na OA a s drogami som sa nikdy nestretla. Teraz je pekne urobeny park v meste, co v tej dobe som tam ani raz nevosla. Mala som spoluziacky odtial a asi polovica tam stale byva, tak to nebude take zle ako strasia v spravach.

benit
24. jan 2024

Zijem tu cely zivot. Neprekracujeme drogovo zavislych na ulici😁, zije sa tu ako inde. Sidlisko namestie slobody a garbiarska by som vynechala, ale ine casti su ok. Detsky domov ma uz 8 rokov noveho riaditela a ten to tam upratal. Deti su zlate, bola som ich kuk cez vianoce.

ariola
24. jan 2024

Ja som tu celkom novacik. Zijem tu 3r. Nestazujem si a to som mala tiez obavy. Byvam aj blizko toho domova, co spominas a teda negativnu skusenost som zatial nemala. Inak, ani som dho netusila, ze je to detsky domov. Co sa tyka tych drog, posledne roky tu boli celkom cistky…

zuzinabila
25. jan 2024

@bohdanka_7 byva mi tam blizka rodina.mne osobne by vadilo cestovat do peknej prirody (turistika v lese a pod) autom hodinu.tam je v podstate rovina bez lesov.toto je pre mna dost podstatne pre kvalitny zivot.tu kde som otvorim branku,prejdem 100 krokov a som v hustom lese😊

benit
25. jan 2024

Mame tu popri vahu luzne lesy. Tiez priroda, cyklotrasy az na kralovu aj smer na hlohivec. Vsetko v blizkosti vahu. Nie kazdy vyrastal v tatrach a potrebuje ich k zivotu. Nie kazdy v poprade ma do lesa 100krokov.

ariola
25. jan 2024

Nesuhlasim s tym, ze bez lesov..uz len napriklad, co bolo vyssie spomenute + ja rada chodim 5km je Mačianský haj…
Kusok za je Ekopark relax rodinny areal..
Mne osobne sa aj Seredsky park pri kastiely velmi paci… a to je len to, co ma v rychlosti napadlo