Zuno banka - skúsenosti

ameli70
28. nov 2013

Ahoj máte niektorá s touto bankou skúsenosť? je štátom garantovaná? myslím že je to zahraničná banka ale nie som si istá. Chcela by som si v tejto banke založiť účet a podať žiadosť o pôžičku.Ak máte nejaké skúsenosti alebo niečo viete o tejto banke budem Vám veľmi vďačná za informácie 🙂 ďakujem.

bibi33
28. nov 2013

@ameli70 no ja som pocula,ze mali tu na slovensku existencne problemy (nadlho zmizli z tv aj tie moncicakove retro reklamy) a zrazu su naspat... radsej by som isla do banky,ktora tu na Sk funguje uz dlhsie a ma viacere kamenne pobocky...

aduskatt
28. nov 2013

@ameli70 kedze nemaju kamenne pobocky, snad len tri na celom SVK, asi by som to zvazila..........ked budes chciet podat reklamacaiu, dohladat nieco,.....je to vacsi problem ako v klasickej pobocke..........

magica78
28. nov 2013

@ameli70 je garantovana a je clenom RB ako aj tatra banka . nieco podoben je mbank

cawes
28. nov 2013

@ameli70 ahoj ja mam ucet v zuno uz od vzniku doteraz som nikdy nemala ziadny problem, nemam ziadne poplatky, som max. spokojna, aj ked som nieco potrebovala vzdy mi pomhli a ze nema kamennu banku? a co`? ja nemam potrebu tam chodit kazdy den

radkanika
28. nov 2013

ja Zuno mam uz od zaciatku ako dosli na trh. Zila som v zahranici. Som s nou spokojna nadmieru. Ak mi nieco treba, je tam non stop online slovensky poradca a ked napisem, cokolvek chcem nieco vediet ci potrebujem, hned mi odpisu a mozem diskutovat. Do ostatnych bank pride od Zuna platba najskor a takisto mi pride najskor na ucet z inej banky. Vacsinou do popoludnia druheho dna. Su v uzkom spojeni s Tatrabankou. Co sa pozicky tyka, neviem. Nikdy som nemala, ale viem, ze maju rozne ponuky a podmienky, to si treba precitat na ich stranke. Pre mna zo vsetkych bank na Slovensku naj. A nehovoriac o tom, ze nemam absolutne nijake mesacne poplatky.

ameli70
autor
28. nov 2013

Ani mne moc nevadí že nemá pobočky však je internet ale naše Slovenské banky Prima banka.....a iné zavádzajú hlavne reklamami, treba si všetko prepočítavať veľakrát menia sadzby bez toho aby klienta upozornili 😠 je na čase zmena @magica78 tvoja odpoveď ma veľmi potešila 🙂 ďakujem Vám všetkým ani jedna z Vás nemala problém v tejto banke ...zatiaľ píšete le pozitíva čo ma teší , vďaka 😉

lamarye
28. nov 2013

@ameli70 Ja mám tiež účet v banke Zuno a som spokojná. Všetko zvládnem cez internet a keď niečo naozaj potrebujem, stačí zavolať a hneď mi pomôžu. Som spokojná aj s výhodami čo ponúkajú. V obchode keď platím kartou, sms príde skôr ako mi predavač podá kartu 🙂 Ja môžem len odporučiť.

ameli70
autor
28. nov 2013

@lamarye vďaka

vendi19
8. mar 2014

Možem otazku mam
17 rokou a potrebujem si vytvorit ucet pretože som tehotna a porenujem na matersku. Otazka je ta ze ci si ju možem ist vybavit aj bez mojho rodica? ,... a ked ano co vsetko potrebujem? dakujem 🙂

jaya47
8. mar 2014

@vendi19 Ahoj, odpovedat ti neviem, ale kludne im napis na facebooku https://www.facebook.com/zuno.sk alebo na chate na stranke www.zuno.sk . Mam velmi dobru skusenost s rychlostou ich odpovede 🙂
A urcite ti tam daju lepsie odpovede ako na modrom konikovi 🙂

vendi19
8. mar 2014

dakujem akurad som nasla tu stranku a napisala som im 🙂 už mi odpisuju 🙂 ... dakujem velmi pekne 🙂