Zuno banka a refinanz

map0007
22. júl 2014

Čo si myslíte o zuno banke a ich službách.Refinancovani uverov.Alebo kktoru banku by ste odporučili.Ďakujem

mia18112
22. júl 2014

Ja ako zamestnanec banky by som Ti odporucila urcite skor nejaku kamennu banku. Nie všetko co je lacne, je aj dobre. Denne k nam chodia ludia, ktorí si pozakladali obycajne ucty kade tade a potom, ked chcu nieco riesit ( tvar v tvar) nemaju zial s kym. Uver je podla mna uz zlozitejsia vec - zvlast , ak sa jedna o hypotekarny, nilelen spotrebny bezucelovy. uver. To prinesie so sebou kopes otazok a zmluvnych podmienok - urcite by som to neriesila cez IB banky.

beatastrapakova
22. júl 2014

Ahoj. Ja mám Zuno už niečo cez 2 roky alebo aj 3? už neviem...nemám od nich pôžičku ani hyp., len bežný účet. A končím s nimi..nie že by boli zlá banka, proste nič moc...mám ešte aj MBank a s nimi som teda viac spokojná....čo ma jediné na Zuno nahnevalo, že ak si si vybrala nad 50€ v bankomate Tatrabanky, raz do mesiaca to bolo bezplatne....ja som vybrala 200€ a strhli mi za výber...no čo som počula, už dosť často, že idú dolu vodou...majú málo klientov, takže nemajú moc budúcnosť..

map0007
autor
22. júl 2014

@mia18112 takže je lepšie ak si skúsim požiadať i refinanz ak mám banku Slovensku sporiteľňu.Ja som totiž na rodičovskej dovolenke a manžel je živnostnik,daňové priznanie už ma a sociálku začne platiť od augusta-myslíte že by nám tám poskytli zrefinancovanie uverov z teska.Ďakujem

lubomirspetko
22. júl 2014

Vždy je dobré spraviť si ponuku viacerých bank. V zuno banke by som refinančné úvery moc neriešil. Nemajú ani najlepšie podmienky ani úroky.
Pri refinanci väčšina bank nepožaduje dokladovanie prímu.

gasko179
11. sep 2014

ja mam ucet zuno uz asi 2 roky som nad mieru spokojny. cize uz dva roky neplatim ziadne poplatky.
skus si spravit jednu ponuku napr OTP a porovnaj ju s ZUNOM podmienkzy zuna su na nete

jaaty
11. sep 2014

@map0007 ak chceš obyčajný refinanc, t.j. preniesť z jednej banky jednu hypotéku do inej, bez nutnosti navýšenia, tak odporúčam jednodznačne Primabanku. Garantovaná ús 2,50% pr ekaždého a veľmi rýchly proces prenosu, Zmluvu podpisuješ okamžite, t.j. v deň podania žiadosti. Viem, o čom hovorím - pracujem v Primabanke 😉

lubomirspetko
11. sep 2014

@jaaty Myslím že pani myslela spotrebný úver, kedže zuno hypotéka neposkytuje 🙂 Tam asi 2,5% nedáte 🙂 🙂 🙂

jaaty
12. sep 2014

@lubomirspetko ... tam dáme 7,90% 😉

lubomirspetko
12. sep 2014

@jaaty OTP vie 7%, Zuno 6,9%, VUB vie ísť do 7,5% ak sa sprave pamätám...