Zrušenie účtu v anglickej banke

17. máj 2024

Pracovala som pred rokmi v Anglicku a mám stále účet u lloyds banky. Účet mi nezrušili aj keď nie je aktívny, pretože tam mám zostatok. Zavolať im nemôžem so svojou angličtinou, e-mailový kontakt nemajú. Pomohlo by, ak by som im poslala poštou list?

bale1rinka
17. máj 2024

samozrejme, ja som žila v Írsku a fyzicky som vybrala peniaze a až potom som im napísala zo Slovenska list, že ruším účet úplne, nakoľko už bývam na SLovensku.
Aj telefón som tak rušila - pevná linka vtedy..
Najskôr si preveď peniaze všetky aby si tam mala NULU a potom im napíš list, daj to doporučene aby neboli pochybnosti, však v banke keď si si na začiatku zakladala účet si sa musela podpísať, takže keď si porovnajú už len podpis, a bude OK, nemajú prečo účet nezrušiť.

autor
17. máj 2024

@bale1rinka Ja si ten zostatok nemám ako previesť, nemám už prístup do internetového bankovníctva, tak jedine napúšťa list v ktorom požiadam o vrátenie balance na účet sk banky. Ak to bude teda možné, neviem. Tá lloyds banka je taká divná, ani email sa im nedá poslať.

bale1rinka
17. máj 2024

tak to by som v tomto prípade poslala aj prefotený občiansky, že si to ty.
áno, žiadaj o vrátenie zostatku na tvoj SK účet.

kulumulu123
17. máj 2024

Ved vyber vsetky peniaze na sk ja tak bezne robim tiez mamucet v uk banke

autor
17. máj 2024

@bale1rinka Ja som sa medzitým vydala takže mám aj zmenu priezviska.

autor
17. máj 2024

@kulumulu123 Karta už dávno nie je platná.

kulumulu123
17. máj 2024

Pripadne pouzi kartu pri nakupe v obchode

bale1rinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bale1rinka
17. máj 2024

a čo že si sa vydala, tak prefoť aj sobášny...

autor
17. máj 2024

@kulumulu123 Už nefunguje karta, platnosť vypršala.

slavomira236
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kulumulu123
17. máj 2024

Tak potom si iba urobizmt vylet do anglicka pozri nejake lacne letenky a chod na den, dva, tri....