Zrušenie povoleného prečerpania SLSP

lenka5445
17. júl 2022

Dobrý večer prajem,
muž omylom nastavil v aplikácii GEORGE povolené prečerpanie. Samozrejme nič z toho sme neminuli ale nevieme ako to zrušiť. Nikde sme to nenašli ani v aplikácii ani na webe. Nemáte niekto skúsenosť s tým, ako sa to dá zrušiť?
Ďakujem vopred za odpoveď. 🍀🙏🏻

emily_666
17. júl 2022

Chodte na pobocku. Tam spisu ziadost a zrusia to.

gabika128
17. júl 2022

@lenka5445 určite sa to dá cez počítať a internet banking zrušiť, sama som to takto robila. Len si už žiaľ nepamätám kde presne, ich IB je veľmi neprehľadný. Skúste zavolať na infolinku a podľa mňa vás navedú

nika11103
17. júl 2022

@gabika128 určite sa to nedá , ja som PP využívala roky a vždy som musela ísť na pobočku . Dokonca aj cez koronu boli neodbytni že musím ísť osobne na pobočku presne ako sa píše vyššie žiadosť som musela podpisovať ručne a oni to posielali ako normálny list na centrálu na tomasikovu. Ale zas úplne do pŕs sa bit nejdem možno mame iné účty no mne to muselo ísť odobne

elalala
17. júl 2022

PP v SLSP sa nedá zrušiť online ani telefonicky, zájdite na pobočku, za 2 minúty napíše žiadosť a za 1 pracovný deň je zrušené. Pracujem tam

gabika128
18. júl 2022

@nika11103 zvláštne, viem že na pobočke som to nerušila určite ani žiadny papier nevypisovala 🤷‍♀️ ale ak je to teraz ozaj tak, tak je to pre mňa len ďalší dôkaz, že táto banka je v 100 rokov za opicami.

nika11103
18. júl 2022

@gabika128 presne , ani cez covid neumožnili to vybaviť po telefóne aby si sa kvôli tomu nemusela trepať do banky … ale hlavne že pôžičku úver a neviem čo čo má milión strán a podpisov si pohodlne vybavis z domu 😆 celé zle

serzimo
19. júl 2022

@lenka5445 Ahoj.Nastav si prečerpanie na 0 euro a potvrď.Do mínusu ťa už nepustí.

janka1011
19. júl 2022

@lenka5445 a prečo to chceš za kaźdú cenu zrušiť? Veď keď nečerpáš, nestojí ťa to nič. My máme takto povolené prečerpanie na oboch účtoch, nijako ma to neobmedzuje.