Zníženie splátok úveru

00barbora00
16. máj 2017

Dobre ranko...Chcela by som sa opytat da sa v SLSP znizit splatky uveru ked som na rodicovskej?Dakujem

medovka14
16. máj 2017

My sme si dali žiadosť raz o odklad splátok na polroka, platili sme oba úroky.
Neviem aký vysoký mate úrok, no dá sa znížiť splátka žiadosťou o prepočet úroku.

00barbora00
autor
16. máj 2017

@medovka14 jej dakujem za odpoved ...ste ma potesili...musim tam behnut 😉

meryika
20. máj 2017

Odklad splátok je zle riešenie lebo v budúcnosti budete mať problém s novou pôžičkou či dokonca pri refinancovani. Jedno z vhodných riešení je refinancovat pôžičku ale cez finančného sprostredkovateľa.Je to lacnejšie ja mám už roky svojeho a som nad mieru spokojná.

medovka14
21. máj 2017

Pravda, odklad splátok je v podstate čierny bod, banka na to pozerá... Lepšie je si dat prepočítať ten úrok...ja osobne poradcu neodporúčam, stretli sme sa s niekoľkými, tiez na odporúčania a moc sme spokojní neboli.. Radšej sme si všetko obehali sami

miku1
21. máj 2017

@00barbora00 Prikláňam sa k @medovka14 , určite si treba veci poriešiť priamo s bankou, stretla som sa s niekoľkými finančnými poradcami, a nakoniec sme si vždy všetko poriešili ešte s výhodnejšími podmienkami, než nám priniesol poradca. Takže za mňa určite obehať a riešiť s bankou všetko osobne.

katarinka289
21. máj 2017

My sme raz mali odklad, ked bol manzel dlodobo PN a pri refinancovani nam aj tak znizili urok z 4,9 na 1,55...poradca sa este snazil znizit na 1,5, ale vraj sme mali jednu splatku o par dni premeskanu, tak to neuznali, no pravdupovediac tych 0,5 uz mi bolo jedno...my mame csob

meryika
21. máj 2017

@medovka14 obehat si sami aj to je riešenie ale zaplatíte zbytočné poplatky ktoré sa pohybujú do 700e +vám dajú poistenie, ktoré vám ani v konečnom dôsledku nič neporieši.Sú poradcovia, ktorý v tom vedia chodiť a ty druhý. Ja mám takú čo vie v tom chodiť

meryika
21. máj 2017

Každé omeškanie platby sa zaznamenáva do b.registra a pokiaľ to nevymažu pre banky ste zlý klient. Iba málo bánk to akceptuje.Na Slovensku mám 27bank všetky asi nikto nebehal. Dobrý poradca vie pomôcť, ako som už spomínala. Nejde iba o banky ale vo všetkých sférach. Je tu niekto, kto si spori cez poistku peniaze?

prechtlova
21. máj 2017

Ja som mala prednedavnom,znižene splatky z dovodu dlhodobej PN. V slsp. Spisala som žiadost a čakala na vyjadrenie. Znižili mi ju o 30%,len 2roky nesmies žiadať o uver. Pekný den