Zle poslané peniaze

6. jún 2024

Ahojte, mam taky problém. Chcel som zaplatiť poistku v kooperative cez Georga, tak som dal opakovat platbu spred roka a len som upravil sumu, lebo mi ju navysili o 2 eura. Potvrdil som to. A teraz, keď pozerám do platieb, tak mi píše iba:
Platobný príkaz na úhradu, Fit 2.0 a neukazuje mi tam ani číslo účtu, na ktoré odišli peniaze a ani popis transakcie, ktorý som zadal.
Urobil som niečo zle? Kde nastala chyba? Vďaka

alickapusinka
6. jún 2024

Počkaj do zajtra zavolaj im či im platba prišla ak nie tak zaplať nanovo. Tebe ak platba odíde tak by ti mala prísť smska z banky že z účtu bola stiahnutá taká suma. Alebo to nemáš že po platbe ti príde smska.

janai1
6. jún 2024

Musíš počkať kým ti platba odíde. Keď je v rezervácii tak mi to tam tiež neukazuje

berenika39
6. jún 2024

Byly parametry platby určitě stejné jako před rokem?

autor
6. jún 2024

@janai1 mne už peniaze odišli, nie sú v rezervácii. Len pri platbe sa mi nezobrazuje číslo účtu, na ktoré som ich poslal a ani popis platby. Zobrazuje mi iba sumu a variabilný symbol. Tak neviem.

autor
6. jún 2024

@berenika39 áno, len som upravil sumu. Variabilný symbol aj popis ostal rovnaký

janai1
6. jún 2024

a čo ti tam ukazuje?
Toto je napr. platba ktorú tiež iba dávam opakovať každý rok

berenika39
6. jún 2024

No u tebe zůstaly parametry stejné, ale zůstaly stejné i u příjemce?

autor
7. jún 2024

@janai1 stiahol som si výpis obratu a takto mi to zobrazuje. Nie je tam žiaden IBAN a ani poznámka pre príjemcu, ktorú som zadal

autor
7. jún 2024

@berenika39 áno, zmenila sa iba suma, nič viac

janai1
7. jún 2024

Aha, tak ak máš online ucet v poisťovni tak si skontroluj ci nabehla platba

maranco
7. jún 2024

ostatné výpisy obratu ukazujú vždy číslo účtu?
ak dáš vyhľadať pohyby na účte podľa toho čísla účtu zobrazí aj včerajšiu platbu?

luka82
8. jún 2024

Podla mna, keby tam nebolo cislo uctu, tak to ani neprejde.