Zlá skúsenosť s 365 bankou

16. feb 2024

Dobrý deň, chcem sa spýtať či má niekto podobnú skúsenosť...
Mám digitálny účet v 365banke už asi 3mesiace a koncom januára som požiadala aj o plastovú kartu. 2.2 mi strhli z účtu poplatok 12€ s tým že karta bola poslaná. Lehota dodania je tam 10pracovnych dní. Včera prešiel 10den, tak poobede som volala na infolinku a tam mi len povedal neochotny pan že treba ešte čakať. Určite sa to niekde staratilo, môže mi 365banka aspoň poskytnúť podacie číslo zásielky aby som to mohla riešiť s poštou?

tuippo
16. feb 2024

mne karta od 365 prišla ako obyčajná zásielka, t.j. bez podacieho čísla

janinque
16. feb 2024

tiež mi prišla ako obyčajná zasielka...

autor
16. feb 2024

@tuippo to fakt posielajú ako obyčajnú zásielku? To sa mi nechce veriť. A do koľko pracovných dní vám prišla?

janinque
16. feb 2024

myslím že cca do 7-8 pracovných dní

janica_
16. feb 2024

Od 2.2 je 10 pracovny den dnes.

andaluzia12
16. feb 2024

Ja som takto žiadala o kartu v poštovej banke, čakala som čakala, karta nechodila. Po nejakom čase som volala na infolinku, karta sa im údajne vrátila, vraj som nezastihnuteľná, musela som opať zaplatiť za zaslanie karty, pričom na druhý pokus som kartu našla v bežnej zásielke v schránke...

slavomira236
16. feb 2024

Karty chodia obycajne tak mi chodili vo vub aj vo fiu.

janka2501
16. feb 2024

Mne prisla do 14 dni

chrobak7
16. feb 2024

Nemôžeš banku viniť z toho, že pošta niekde zapatrošila niekde tvoju zásielku. Kvôli tomu, že doručenie nejakej platobnej karty sa omeškal o pár dní nebudú v banke vyhlasovať celoštátne pátranie. Kým by ten "neochotný" pán zistil v banke podacie číslo, tak ti karta možno aj príde.

tuippo
16. feb 2024

aj z inej banky mi karta prišla ako obyčajná zásielka

dada0902
16. feb 2024

Bud ešte počkaj alebo zajdi na postu a tam sa skus opýtať ci náhodou tam nemajú pre teba list a áno chodí to iba takto

elanor
16. feb 2024

desiaty den je dnes, ked uz tak...
a karty chodia obycajne, cize ziadne podacie cislo nezistis. Hybaj sa pripadne opytat na tvoju postu, ci tam nemaju pre teba zasielku, mozno ju mas ulozenu na poste. A mozno sa iba o par dni zasielka niekde zdrzala, no boooze, to sa stava.

nikolca
16. feb 2024

Prosim vas mne konči platnosť karty vo febriary nova mi zatia z 365 banky neprišla.prosim vas kolko stoji nova kartpa?kolko rokov ma platnosť?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. feb 2024

@sheila121 aj vám zase zauctovali poplatok za kartu?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusa18
17. feb 2024

Nam dali kartu priamo na pobočke, zavolali že si ju mám prísť vziať.