Životné poistenie v Kooperatíve

lienkara
Včera o 17:54

Ahojte máte niekto životné poistenie v Kooperative, aké máte s ňou skúsenosti ohľadne životneho poistenia. Dnes som uzatvorila zmluvu a neviem či som urobila dobre.

vanilkovazmrzka
Včera o 17:59

Vyhodene peniaze.
Mas nejaku rizikovu profesiu alebo hobby?

sweet20
Včera o 18:02

@lienkara zatial v kooperative som urobila malo, vzdy bolo lacnejsie a lepsie.. ale zalezi aj od financnej situacii, aj hlavne od zdravotneho stavu, profesie a pod .. vela veci

martinbud
Včera o 18:06

@lienkara Kooperativa zle. Prečo si si vybrala práve túto poisťovňu ?

andrejka999
Včera o 18:35

@lienkara asi si mala nejaké dôvody, keď si si ju uzatvorila. Ak si nie si istá výberom, od životnej poistky môžeš odstúpiť do 30 dní od uzatvorenia, vrátia ti aj platbu ak si už platila. Následne si urob prieskum aj v iných poisťovniach a potom sa rozhodni.

lienkara
autor
Včera o 18:37

@martinbud lebo mi najviac vyhovovala ohľadne hospitalizácie ,urazov, PN , závažných ochorení a na mesiac 30€

oliviabb
Včera o 19:02

@lienkara ja ju mam, uz by som si ju nedala. Ked mi mali vyplatit denne odskodne pn to co pozadovali nemalo konca kraja. Asi po tretom raze, ked som musela ist este aj do VsZP kvoli papierom, chceli moje diagnozy od odbornych lekarov, pricom aky to malo suvis, ked som bola pn po operacii a bolo to len denne odskodne, nie vyplata za chorobu, uraz. Peniaze mi vyplatili asi po 4 mesiacoch. Moja rodina ma Allianz, mozem povedat, ze dost casto maju urazy, vyplatenie maju cca do 2 tyzdnov.

mamickalisticka
Včera o 19:08

Idem ju rušiť, nevyhovuje mi

oliviakatka
Včera o 19:14

Do dvoch mesiacov môžeš požiadať o zrušenie zmluvy ŽP od počiatku 😊 prípadne je viacero spôsobov vzniku zmluvy - aspoň u nás sa dá zmluva akceptovať kódom, alebo platbou, v druhom prípade stačí nezaplatiť prvé poistné

lienkara
autor
Včera o 19:32

@mamickalisticka môžem vedieť prečo nevyhovuje?

butterflyeffect
Dnes o 00:52

Kazda poistovna ma vela produjtov a kazda poistovna vela pripoistenu, kazdemu vyhovuje a potrebuje pokryt nieco ine… cize zhodnotit ci je dobra alebo zla takto neda… ja osobne mam v kooperative aj muz, detom sme dali do uniqy