Životná poistka a chronické ochorenie

suzi248
1. aug 2024

Zaujímalo by ma, či sa oplatí založiť si životnú poistku, ak už človek trpí chronickými ochorením štítnej žľazy alebo diabetom).

janka2501
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena4
1. aug 2024

ja som invalid a za mna nie nakolko sa ri poistka nebude vztahovat na vsetky nasledky z daneho ochorenia ktore vzniklo pred poistenim. teda nie len dany diabetes ale aj komplikakacie xasahujuce do inych dg.

mamina7070
1. aug 2024

neoplati

veronika2316
1. aug 2024

Chceme poistiť deti a mladšieho majú problém poistiť lebo ma epilepsiu a mal po narodení vážne problémy oni sa budú vykrúcať len aby nemuseli platiť podľa mňa je to blbosť len muž chce ich poistiť ja by som radšej peniaze odkladala do obálky ako toto

deti95060810
1. aug 2024

poisťovňa nasľubuje hory doly a keď treba niečo vyplatiť tak to už pískajú inú pesničku...
za mňa nie.

babulkomale
1. aug 2024

@suzi248 však budeš mať na toto výluku, nie?

kalifka
1. aug 2024

Ja mám chronickú a bez problémov mám poistku, táto choroba je vyňatá s plnenia, ale ostatné nemali nikde problém preplatiť.

jarka_black
1. aug 2024

Áno. Na uvedenú chorobu bude výluka.

sweet20
1. aug 2024

@suzi248 bude mat na to ochorenie výluky, to je cele

janulikt84
7. aug 2024

@veronika2316 sú poistovne kde neriesia zdravotny stav dietata a zoberu ho do poistenia ale ano - ak bude nieco s tou dg tak plnenie nebude ale vsetko ostatne ma kryte. Ale to je pochopitelne ze ak niecim trpim pred poistenim ,tak mi to predsa nezaplatia...