Živnostník a úver

lena44
15. okt 2023

Ahojte chcem sa opýtať manžel je živnostník chceli by sme si zobrať úver zohnali sme si pozemok a chceli by sme stavať domček manžel nebude problém keď manžel má otvorenú živnosť 3 mesiace dajú nám úver máte skúsenosti dakto

huxy
15. okt 2023
julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alickapusinka
15. okt 2023

Po dvoch daňových priznaniach sa môže ísť do banky popýtať.

lena44
autor
15. okt 2023

@alickapusinka ďakujem pekne skúsime

zuzinabila
16. okt 2023

@lena44 musi mat za sebou podane danove priznanie.vzdy to od nas pytali v roznych bankach

simca06022011
16. okt 2023

Myslím ze nie. Dokonca keď sme riešili pred 2r refinanc tak som bola mierne v šoku, v TB vôbec ako szco môj chlap nepochodil:D posudzovali iba mňa. Inde pozerali daňové, aj sociálnu a pod. Predtým som niesla 2 roky daňové + výkazy, absolútne daňovú evidenciu nechceli ( čiže si treba zistiť a prispôsobiť aj to, ako sa bude účtovníctvo viest).
Po 3m to len tak tak zamestnancom dávali kedysi...

mk1111111111
16. okt 2023

To nepojde, mali ste bratr uver, ked bol zamestnany. Teraz bude este treba dohliadnut, aby neskoncil v strate a mal dostatocny danovy zaklad. Ak si na rodicaku, tak nezabudni, ze treba aj s tym ratat, aby to na uver vyslo. Neviem, ako je to s tym, ked v prvom roku neplati odvody, ci to nejako nezavazi, to naozaj neviem, mozno niekto iny poradi.