Zisťuje si banka pri výbere hypotéky aj nebankovky?

claudii
24. aug 2015

Dobry den,chcela by som sa opytat ci niejako nebude prekazat banke schvalenie hypoteky na byt ak mam od nebankovky dlh,ako riadne ho platim ...Ci to neprekaza niejako?Dakujem za odpovede

iconka
24. aug 2015

Zistuju sa vsetky splatky aj od nebankoviek. Ak ti aj po odpicatani tejto splatky zostava dost penazi na hypoteku, tak to nie je problem. Ak by ti vsak zostavalo malo, tak bud budu ziadat predcasne vyplatenie, alebo ti hypo nedaju Nic sa nesnaz zatajit, vsetko zistia.

petulda333
24. aug 2015

Zistuju ci nemas dlhy v socialnej a zdravotnej poistovni a od inej banky..mozu prist aj nato ci nieco nesplacas napr spotrebic niekde a pod..o nebankovke nezistia...ja som mala pozicku z nebankovky s dost vysokou splatkou a keby to banka vedela tak nam hypo neschvalia ale na toto ti nrpridu pokial neplatis z uctu priamo ako trvaly prikaz...aj fin.poradca aj poradca v banke nam to tiez takto povedali a samozrejme aj na exekutora pridu

ivonetta
25. aug 2015

Ahojte, platí to aj pri klasickej pôžičke z banky? Že pokiaľ mám úver v nebankovke tak nato neprídu?

ranya
25. aug 2015

pridu na to, lebo pred tym ako ziadas, davas suhlas na to, ze si ta preveria, su uverove registre a tam sa vsetko preveruje...