Žiadosť o hypo

5. sep 2021

Mozu mi neschvalit hypo, ked som omeskala so splatkou na pausal O2? (Prisla aj upomienka. Faktura bola polozena medzi novinami a zabudla som na nu). Moze byt toto dovod, aby neschalili hypo? Inaksie som doteraz nikdy nemala ziadny uver ani nic.

susannnsusan123
5. sep 2021

Ano, pokojne. Ak to postupili inkasnej spolocnosti 🙂

susannnsusan123
5. sep 2021

Ako dlho si nemala uhradenu fakturu? Pretoze aj to faktor, a v banke ti nepovedali dovod zamietnutia?

autor
5. sep 2021

@susannnsusan123 este len budem ziadat o hypo. Zhruba tyzden to nebolo zaplatene. A to bolo cca 3,4 roky dozadu. Ale obavam sa toho, ze ju zamietnu skrz toto

sasa1310
5. sep 2021

treba sa v banke na to priamo opýtať ešte pred žiadosťou o úver. Lebo aj neschválenie úveru ide do úverového registra ako negatívny zápis

autor
5. sep 2021

@sasa1310 staci ak tam zavolam?

autor
5. sep 2021

@susannnsusan123 podla mna to neposielali tejto inkasnej spolocnosti, kedze to by mi prisiel vymahaci list (podla mna) od tejto spolocnosti.
Mne prisla len upomienka od O2, normalne v obalke od O2 a hned som zaplatila, ale za to ze mi poslali upomienku (ak si dobre pamatam), tak som zaplatila 10€ navyse

sasa1310
5. sep 2021

to by nemalo byť v tom registri

autor
5. sep 2021

@sasa1310 cize teda s hypo by nemal byt ziadny problem?

janai1
5. sep 2021

Ahoj, ja som tiež tak raz zabudla zaplatiť 😂 zablokovala som si vtedy kartu, FA som odložila, že však potom zaplatím keď mi príde nová karta až mi prišla upomienka 🙈 20€ som vtedy platila navyše... Bolo to 2 roky pred tým než som žiadala úver a v pohode mi ho schválili

autor
5. sep 2021

Baby a mna porazi. Este aj orange posielam oneskorene- ale s tym, ze mi nikdy orange neposlal upomienku. Od nich faktury necitam, kedze vzdy mam taku istu sumu na zaplatenie. A az teraz som si vsimla, ze posielam o par dni neskor. Ide ma porazit......... nadstavim trvaly prikaz na jedno aj druhe.

autor
5. sep 2021

@janai1 ahoj, no lenze ja som posielala neskoro orange 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

janai1
5. sep 2021

To je jedno 😀 bud v kľude, keďže ti nechodia upomienky pre nich je to akceptovateľné 😀 a určite kvôli tomu nebudeš mať záznam v registri

autor
5. sep 2021

@janai1 ja som uz aj financnemu poradcovi, co je kamarat, pisala 😀 riadne stresujem.... ale tak snad to nebude problem

dollyzv
5. sep 2021

V úverovom registri sú úvery..nie paušál že zaplatíš o pár dní neskôr..

petamich
5. sep 2021

toto urcite nebude dovod na zamietnutie 🙂 takuto informaciu uverovy register nema

belllinka
5. sep 2021

Bezne platim O2 neskoro a nemala som problem s hypo.

sonnenshein
5. sep 2021

Autorka prosim Ta, upokoj sa. Ja som Orange dlhe roky platila tyzden po splatnosti - hold, tak mi to vychadzalo s vyplatou - a hypo mi schvalili do hodiny.

autor
5. sep 2021

Dakujem baby 🙏

susannnsusan123
5. sep 2021

Tak potom sa nemas coho obavat 🙂 kludne to ries

susannnsusan123
5. sep 2021

Pokial to mas platene vsetko, je to v poriadku. Takze kludne poziadaj o hypo, len si pozistuj poriadne podmienky. Ak by si sa potrebovala poradit, kludne posli spravu a mozeme prebrat co budes potrebovat 🙂 ale nad operatormi si nelam hlavu, 🙂 hlavne je, ze si to uhradzas 🙂