Záleží vám na tom, koľko zarába váš partner?

fullhd
1. okt 2016

Zdravim vas,

chcem poprosit hlavne zeny o nazor a odpoved na moju otazku.
Dajme tomu ze ste slobodne,spoznate muza a vyzera to tak ze vam to klape.Zalezi vam na tom kolko zarobi?Ci ma auto?Zaujma ma aky plat by mal mat konkretny muz nato aby ste sa snim vobec bavili.Dajme tomu ze zarobi cez 1500 Eur netto na zivnost je to dostacujuci plat alebo aspon tych 2500 EUR?Ja sa bavim zo zenami v bare a stretavam dva tipy zien:
1 typ-chce aby muz zarobil co najviac ak nema vlastny byt ani onho nezakopne
2 typ-zena ktora chce muza ktory pije,fajci je vulgarny a drzy pritom nezarobi ani polovicu co ja...

dost by ma zaujmal nazor najme zien na tuto temu ak sa nejaka vyjadri tak budem rad

zelam pekny den....

sense
1. okt 2016

Bolo mi jedno ci moj muz zarobi 500eur alebo 5tis eur , a ci ma auto alebo len bicykel, skor by mi vadilo keby fajcil, pil, chodil po nociach pripadne mi sem tam vytal jednu preventivnu... pripadne keby sedi doma riti , nehne krizom slamy a nema ani ziadnu snahu tento stav zmenit...

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certi
1. okt 2016

coooo? vyberat si chlapa podla platu?🙂)))a ty zarobis kolko? ved to sa da aj opacne...preco by si mal uspesny vsimat napr. casnicku, co zarobi minimum? Hladaj si chlapa na svojej urovni, lebo inak to malokedy klape....ak si totiz ty bez prachov, bytu atd a najdes si takeho co ma vsetko a je uspesny...co potom, ked ta vykopne? v pripade, ked uz bude dieta, da min. vyzivne a ma v pazi???? hladaj si cloveka sikovneho, dobreho srdcom a takeho co ma v hlave.....aj ked.....aj murari su prachaci🙂)

fullhd
autor
1. okt 2016

zaujmave nazory...inak nemam ani 30

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certi
1. okt 2016

@fullhd podla mna ani 25

fullhd
autor
1. okt 2016

Napr. za september mam 1700 eur netto...dik vopred za odpovede ale skor by zaujmal nazor aj od zeny ktora je mladsia

sasa1983
1. okt 2016

@fullhd ja napisem takto. Manzela som si vybrala porovnavajuc so sebou. T.j.mam namysli stupen vzdelania, rodinne zazemie, kamarati, ambicie do buducna. Mne by vadilo, keby moj manzel zarobil diametralne odlisne (hore, aj dole) ako ja. Rozdiely, samozrejme markantnejsie nerobia dlhodobo dobrotu.

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
1. okt 2016

@fullhd to je dobry plat, aj na vek, aj dokonca na Ba je to ok. Ale samozrejme ze zalezi aj na zivotnych nakladoch..moze to byt prenenlive

fullhd
autor
1. okt 2016

baby ja poznam chalanov ktory su starsi odomna maju vysoku skolu a nezarobia ani polovicu co ja,tazko budem hladat nejaku zienku ktora zarobi 1700 EUR
ja som chcel len vediet ci beriete do uvahy plat muza ked nad nim uvazujete ako o svojom partnerovi....

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysga
1. okt 2016

No. Ja som sa dala s mojim dokopy 4 roky dozadu,zarábal mizerne ale mal potenciál a aj ho využil. Ale zaroveň je pohladny, vtipny, starostlivy, má nejaké vyžarovanie pre mňa. Takže toto su take bezne dovody,preco sa dat s niekym dokopy. Co sa platu tyka, Zalezi na tom,ci ma chlap cez 30 a býva u maminky a prachy z výplaty míňa kade tade, alebo vie hospodáriť a ma minimalne víziu.

Asi by si mal zmeniť bar, lebo hentie dva typy husí, čo si vymenoval nekomentujem.

A rovnako by som sa vedela vyjadriť k tomu, že ženy chcu takých, čo piju, fajčia ale nezarobia to čo ty. :D totiž - ak je ten plat tvoja jediná prednosť, tak pravú lásku len tak nenájdeš. Maximalne nejaku, čo si povie, že "No a čo, že je trtko, aspon čosi zarobí." ...ak si z blavackeho kraja a maš hentaky plat, tak to už je ina kapitola, potom nemozes disponovat uz nicim.

Cele mi to pride ako nejake stredoškolske myslenie. Pripadne zakomplexovane.

certi
1. okt 2016

@fullhd a teraz akoze on ked zarobil LEN 1500 netto, tak ho nechas?🙂)))) si normalna? ved to mate kraasne....a ste na tom vlastne rovnako....si este dost nezrela, ty sa vydaj az po 30tke, ked budes vediet, co je v zivote dolezite🙂)

zooeynka
1. okt 2016

@fullhd Asi lovis v zlych vodach ked narazas na taketo typy zien...

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
1. okt 2016

@fullhd ano, beriem. Nielen cislo, ale jednoducho, ked muzovi staci a je povedzme natolko pohodlny, alebo skor neschopny, ze ved napr.500eur mi staci, tak s nim nebudem stracat cas, lebo sa k ziadnej velkej zmene asi nedopracujeme. Pokial su to samozrejme pretrvavajuce fakty, nemam namysli, ze ide niekto na pn a ma nizsi prijem

fullhd
autor
1. okt 2016

@mysga nie som z bratislavskeho kraja,skor pochadzam z hladovejsiej doliny...dakujem za nazor

lintu
1. okt 2016

ak sa zoznamuješ so ženami len v bare, tak sa žiaľ asi budeš musieť prispôsobiť "ponuke", ktorú ten bar ponúka.... inak sú tvoje otázky vecou názoru..."barová vzorka" nie je konečná.... kopa žien sa uspokojí aj s chlapom, ktorý zarába pod 1500€ a je milý slušný.... problém je, že takéto ženy sa pohybujú zväčša po miestach, kade nechodíte.... alebo... možno aj chodíte, len si ich nevšímate/ nemáte ich chuť bližšie spoznať, lebo nesplňajú nejaké iné vaše kritériá 🙂

stardust
1. okt 2016

do barov chodi hlavne ta specificka skupina zien. Ale, na rodinny zivot si zena musi vyberat schopneho chlapa, nie nejakeho povalaca.

certi
1. okt 2016

Jaaj, ty si chlap....🙂

certi
1. okt 2016

@levica202 fakt nevsimla

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysga
1. okt 2016

@fullhd tak potom si daj pozor na zeny, co v tebe budu vidiet penazenku. Mal by si sa hrdiť inymi plusmi, nie platom. 🙂 samozrejme, že je super, ak je clovek sikovny a vie na seba zarobit,aj moj chlap je taky, ze v nasom kraji ma nadpriemerny plat. Ale určite som si ho koli tomu nevybrala. Vtedy ho ani nemal. Ale je jasne,ze aj jeho schopnosti a moznosti casom zavazili v rozhodnuti stravit s nim zivot.

saturday
1. okt 2016

@fullhd problém je, že hľadáš ženu v bare 😉

certi
1. okt 2016

a dufam, ze hned kazdej neoznamujes svoj plat🙂))))

monka_33
1. okt 2016

Neviem co za zeny stretavas, ale ja ked som mojho spoznala mozno aj 4 mesiace som ani nevedela kolko zaraba :D a ani nepoznam zenu ktora by sa podla platu rozhodovala ci sniekym bude alebo nie a ak aj take su vyhybaj sa im, jasne zlatokopky ;) a pre mna je podstatné nie kolko zaraba, ale ze vobec zaraba a nesedi doma na riti.

marcelatje
1. okt 2016

@fullhd cela tato diskusia je bezpredmetna. Svet sa sice deli na muzov a zeny ale nic nie je ciernobiele. Je zena a zena. To co vyhovuje skromnej Marii z Hornej Marikovej moze byt pre Vivien z Braaaatslavy vrchol trapnosti ved je skoro z Raaakuska 😀
"zli chlapci" co maju hlboko do vrecka a problemy so zavislostami ci osobnostou su sice nevhodni na dlhodobejsi vztah no zeny pritahuju viac ako nudny informatik s vlastnym bytom a zivotom nalinajkovanym do osemdesiatky 😀

marcelatje
1. okt 2016

@fullhd problem moze byt aj v tom ze v tom bare hladas zenu s vizazou zlatokopky ktora by mala srsat cnostami 😁

fullhd
autor
1. okt 2016

@marcelatje presne takyto nazor som potreboval si precitat.....ale ma to nieco do seba pretoze to vidim casto asi zacnem fajcit a pit 😀 😀 😀

a co sa tyka toho platu nie neoznamujem a nemam to rad ale tie zeny sa to vzdy vyzvedaju asi hladam v nespravnom teritoriu