Zabudnuté heslo do Georga

barbora112678
31. máj 2021

Ahojte, dnes som pri vybere penazi zabudla kartu v bankomate. Rychlo som si ju chcela cez georga zablokovat, aj som ju teda zablokovala. V SLSP vyuzivam aj sporiaci ucet a teda sporenie na rezervu. Kedze som sa bala, nakolko bankomat kartu nevtiahol ale niekto ju po mne zobral rychlo som si vsetky prostriedky presunula na sporiaci ucet.

Ako nachval som sa odhlasila z georga, a heslo ktore som povodne mala uloze mi zmizlo. Je mozne ze sa dostanem este k svojim peniazom ? Nove heslo k gergovi mi vraj nedaju. Potrebujem si teda presunut peniaze z rezervy ale neviem to urobit :( nemate skusenosti s tymto ? Dakujem

nika82
31. máj 2021

ja sa hlasievam cez pc a klikla som na zabudnute heslo a vyhodilo mi toto , tak urcite to musis ist zmenit

barbora112678
autor
31. máj 2021

@nika82 vypisalo mi toto

nika82
31. máj 2021

@barbora112678 tak jedine volať

barbora112678
autor
31. máj 2021

@nika82 povedali mi nech skusim o 15 min, ze sa to zablokovalo kvoli zlemu heslo no aj tak to nefunguje, neostava mi nic ine len cakat do rana a ist na pobocku

simca06022011
31. máj 2021

Treba tie hesla mat doma odlozene niekde-do buducna, pre pripad "zabudnem"... toto sa mi totiz stava parvidelne, hlavne ked mam zapamatane hesla a niektore aj rok nepouzivam a ja tych hesiel mam milion...
Takto to zvykne zablokovat, ked sa da zle heslo viackrat (neveim ci v SLSP ale vo VUB urcite :D)

tanicka124
31. máj 2021

@barbora112678 registruj sa nanovo, nakonci ti vypise ze ta uz poznaju a pomozu ti so stratenym heslom ;)