Za všetko treba platiť

29. nov 2022

Príde mi že už ani nete sa nedá nič pozerať len si zaplatiť voyo, ako človek toľko veci musí platiť chápem to ale už je to cez, rodine prípady, susedia a tak ďalej všetko je len tam...

Neotravuje vás to tiež?

nique
29. nov 2022

nesledujem ani jedno z toho, co si napisala

maca1984
29. nov 2022

Nie neotravuje. Keď nechcem-tak to nezaplatím, nemám a hotovo.
Platíme si voyo a to je teda u nás naplno využívaná služba.

simca06022011
29. nov 2022

no za rodinne pripady a susedov by som si teda neplatila, nie neotravuje ma to, tieto veci si vies pozriet v telke. Ked neuvidis, svet sa nezruti.
Mna co otravovalo, ze ani len spravy si tu clovek neprecita na nete bez uhrad, ale tak pockala som si na akciu a uhradila si to... v podsate zadarmo nerobi dnes uz nik, je to tak. Len dakedy si zarobili reklamamy, teraz im to uz nie je dost.

lesana25
29. nov 2022

Kks tragédia fakt 😀 už len za také somariny by som platila, neplatím ani káblovku, keď by som chcela dobrovoľne osprostievať tak si môžem zadarmo búchať hlavu o stenu 😅

deti95060810
29. nov 2022

voyo ani nemáme... to by sedeli deti pred telkou už načisto stále...
to pozeráš rodinné prípady a tieto brečky? a ja že to nepozerá nik...🙄
asi som náročnejší divák...😉

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana000
29. nov 2022

Radsej priplat za netflix

ibrunova
29. nov 2022

ak chceš pozerať len archív toho, čo už bolo, tak za to neplatíš.

acrobaleno
29. nov 2022

Aj ty by si očakávala nejakú plácu za službu, ktorú poskytuješ. Nepozeraj voyo, ale nejakú inú stream službu. A nie frflať.

sima338
29. nov 2022

dá sa to pozerať v telke a nemusíš platiť. Tuším nejakých 24 hodín po si 2 dni tie programy vieš kuknúť zadarmo cez obyč archív. A keď ťa to baví, tak pokojne si zaplať, nekúpiš si zase napr. HBO, Netflix alebo niečo obdobné

amy2807
29. nov 2022

ja mam voyo lebo zas ja mam susedov rada, a nevadi mi ten poplatok..a mam rada aj tie starsie relacie, vyhovuje mi ten obsah co tam je..len by som uvitala viac filmov ale to je uz o inom

mk1111111111
29. nov 2022

Nerozumiem, co Ta to rozculilo, ved to nemusis platit, nikto Ta nenuti, je to sluzba navic ku klasickemu vysielaniu. A ak chces pozerat nieco viac, tak priplat, ved aj Ty mas v praci nadcasy zaplatene- su naviac, tak Ti aj platia za ne naviac.

zuzanaete
29. nov 2022

Preco by malo byt voyo zadarmo? Tiez chodis do prace a vyplatu ti zamestnavatel nemusi posielat? Ak nejaku sluzbu chcem, tak platim. Ak mam obmedzeny rozpocet, tak urcujem priority a riesim, ci to naozaj potrebujem a ci to stoji za tie peniaze.

malacibulka
29. nov 2022

Internet nie je zadarmo. Vsade platis - osobnymi udajmi, reklamami...Preco by mal byt zadarmo? Ani noviny ti zdarma v stanku nedaju. Niekto na to musi pracovat. S kamaratmi zdielam viacero streamingovych sluzieb, dokopy za ne platim 6Eur na mesiac. Nepozeraj primitivne slovenske serialy, len z toho clovek hlupne. Nenarocna zabava sa da najst aj inde, a zdaleka nie taka primitivna.

louise
29. nov 2022

Nepozerám, neplatím. U nás ani telka skoro vôbec nejde. 🙂

ninka99865
29. nov 2022

Veď si správ každý týždne nový účet a vieš to mat stále zadarmo

laurar1
29. nov 2022

Samozrejme, ze za vsetko treba platit. Treba si uvedomit, ze oni neprevadzkuju stranku zadarmo, platia si server, ludi, ktori na nej pracuju. Kedysi to pokryvali reklamy, dnes vacsina ludi na nete reklamy blokuje. Ty tiez dostavas za pracu vyplatu, keby tvoj zamestnavatel daval svoj produkt zadarmo na verejnost, tak ta nema z coho zaplatit. Aspon ludia porozmyslaju, za aky obsah su ochotni zaplatit.
A co sa tyka sprav, kedysi tiez neboli zadarmo, ak su chcel niekto nieco precitat, musel si kupit noviny. Na nete to tiez musi niekto napisat a je za to plateny.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurika1432
29. nov 2022

Tak je samozrejmé, že sa za takéto služby platí. No ako mne nevadí, keď niečo nestihnem. Buď stihnem reprízu alebo nie. Nejak z takýchto vecí teda nerobím vedu

tomikejt
29. nov 2022

My nemáme programy v telke. Platíme si Netflix, Disney a HBO. A nevadí mi za to platiť, viem za čo platím a platím dobrovoľne.

hellwant
29. nov 2022

Autorka, maš net? Tak stranka kukaj to tam mas aj serialy aj filmy. Odklikas par reklam na zaciatku a mozes pozerat, postupne sa dohadzuje dabing, ci titulky do nich.

nelka93
29. nov 2022

Však týždeň ho máš zadarmo, a tých 6 eur mesačne nie je veľa.

strasko
29. nov 2022

Mňa to napr trochu hnevá a mrzí, ja by som si tak pozrela staré časti zámeny manželiek :D ale tak čo už, veľa nezmeníme. Mňa skôr hnevá to, že keď už si aj také jednoduché kanály ako Markíza, Joj a pod musíš "kúpiť" od UPC, Orange a pod. tak je tam natrieskaných milión reklám štýlom 15 min film/relácia - 15 min reklamy... Kukaj to je super presne na Susedov, to pozerám tam, ale prípady ani manželky tam nepozrieš :(

A áno, nie je to nejaké strašne drahé, ale keď chceš aj voyo kvôli niektorým, aj netflix kvôli iným, prípadne aj disney plus, hbo max.... to už máš pomaly 50 z rozpočtu každý mesiac... čiže ja ťa úúplne chápem, že ťa hnevá ten princíp.

malacibulka
29. nov 2022

@strasko Ked zdielas ucty tak neplatis tolko, staci sa dohodnut s kamaratmi. Ja mam hbo max, disney +, amazon prime a netflix a platim len 6€

viestta
29. nov 2022

Pozeram dokumenty, na kablovke je dokumentarnych kanalov habadej. Ani netusim co vobec davaju "telky"

david1202
30. nov 2022

Rodinné prípady mám na YouTube zadarmo ...to že si platím premium je preto že nechcem mať za jeden seriál 200 X reklamu ,keď chces niečo tak treba si to kúpiť ,či ty by si chodila do práce a nebrala peniaze za prácu ?

david1202
30. nov 2022

@malacibulka ja si to viem kúpiť za svoje a nemusím sa skladať ,pointa je tá či to všetko stíhaš sledovať alebo polovica tých (6€) je do koša, zbytočne vyhodené peniaze budú vždy vyhodené ,je jedno koľko

david1202
30. nov 2022

@strasko stačí to mať na striedačku...ja som si platil tak Disney,HBO a zistil som že veľa krát to ani nepozerám lebo tam nič nové nieje tak som si to dal na striedačku ,mám na mesiac Disney,potom keď príde nová sedia game of thrones tak so dám HBO ,ono aj tak neustále nič nepridávajú lebo čakajú kedy čo vyjde ...robím tak už rok a nemenil by som ,viem koľko som aspoň ušetríl

alanko20
30. nov 2022

Asi sim debil, ale nerozumiem otazke 🤣

sasesoe
1. dec 2022

Za vsetko sa plati. Niekde peniazmi, inde casom, ktory stravis reklamami alebo ze sa viazes na ich urceny cas alebo udajmi o sebe (metadata)...
Mna najviac oslovil Disney+ ;)