Výber z účtu ČSOB

lolobriadok
7. sep 2022

Ahojte baby. Chcem sa spýtať keď vyberem zo svokrovho účtu ČSOB cez poštu koľko trvá kým mu stiahnu? Ďakujem za info

sasanka605
7. sep 2022

To sa da?

lolobriadok
autor
7. sep 2022

@sasanka605 ano cez kartu

andrea_82
7. sep 2022

výber cez poštu bol (ak sa to nezmenilo) braný ako platba kartou, takže ak má svokor nastavené notifikácie, tak upozornenie mu príde hneď a peniaze stiahnu tiež rýchlo.

lolobriadok
autor
7. sep 2022

@andrea_82 aha takze ked nemá sms nastavene tak musi len cez banku?

andrea_82
7. sep 2022

@lolobriadok čo musí cez banku? Vidieť zostatok? Predpokladám, že má internet banking, takže tam zostatok uvidí. Ale ak nemá sms notifikácie, tak to nemusí zistiť hneď. Alebo pri najbližšom výbere z bankomatu uvidí zostatok na karte.

3009
7. sep 2022

@lolobriadok ak vyberieš kartou na pošte, to je ako by si vyberala z bankomatu. Jemu sa platba odpíše za 2-3 dni z účtu, keďže platby kartou nie sú zúčtovávané okamžite. Ak má notifikáciu sms, tak mu ihneď príde správa o platbe, ale bude mu odpísaná za 2-3 dni.

solange7
7. sep 2022

@lolobriadok preco sa to pytas?

veronikaszabova
7. sep 2022

@solange7 tiez ti to zavana niecim...?

andrea_82
7. sep 2022

@3009 ja keď zaplatím kartou alebo vyberiem z bankomatu, tak to hneď v internet bankingu vidím v blokovaných položkách, je o to ponížený disponibilný zostatok, nie až za 2-3 dni. Tiež máme ČSOB účet.

melanta
7. sep 2022

Ešte myslí aj na to, že za výber ČSOB kartou na pošte zaplatí svokor poplatok 10 eur. Na môj vkus dosť peňazí. Ale ak to svokrovi nevadí. A teda ak má svokor na karte meno a budeš vyberať ty ako žena, musí to pošta zamietnuť zrealizovať.

macko_usko222
7. sep 2022

no vsak peniaze hned mu stiahnu, ako inak? ci myslis ze 2 dni si bude mysliet ze ich tam ma?kolko vyberies tolko hned stiahnu.Poplatok neviem v inej banke ale cez bankomat vub mi raz strhli 5e, takze najlepsie vyberat len z bankomat csob.Ten popolatok sthnu neskor

peta2202
7. sep 2022

peniaze sa stiahnu hned, no nechapem preco nemozte vybrat priamo z csob bankomatu. ved tak sa vyhnete zbytocne velkemu poplatku za vyber z inej banky

solange7
7. sep 2022

@veronikaszabova uplne 😀

elizabet173
7. sep 2022
3009
7. sep 2022

@andrea_82 veď v blokovaných položkách ale nie zúčtované a to je rozdiel. Zúčtované to máš za 2-3 dni.

andrea_82
7. sep 2022

@3009 prakticky to žiadny rozdiel nie je - vidíš to v internet bankingu a tie peniaze nemáš v disponibilnom zostatku, takže ich použiť nemôžeš. Len je to v inom "chlieviku", ale tak či tak ich už nemáš k dispozícii. Ak chce autorka zatajiť, že vybrala, tak to je úplne jedno, lebo svokor na to príde tak, či tak.

vlasta1818
7. sep 2022

Asi tak nejak proste na takéto veci sa zakaždým príde aj keď sa ich človek koľko krát snaží neviem ako utajiť

lolobriadok
autor
8. sep 2022

Baby svokor o tom vie že chcem vybrať z jeho účtu len nevieme koľko trvá stiahnutie. Ja by som neokradla svokra takže ak si to myslite nech sa páči. Len sme chcemi vedieť ako to je.

eliska9876
2. jún 2024

Ahojte chcem sa vás spýtať boli sme s priateľom v bankomate a ukazuje nám zostatok ale nedáju sa vitiahnut peniaze ani platiť nevieme ďakujem za každú odpoveď