VÚB banking

cavelocavelo
27. júl 2024

Takmer každý deň mi chodí na email od nonstopbanking@vub.sk upozornenie o prihlásení do VÚB banking čo to? Máte skúsenosť? Je to odrb nejaký alebo varovanie?

liz_lemon
27. júl 2024

ved kontaktuj banku

sweet20
27. júl 2024

@cavelocavelo a co ti povedali na info linke alebo v banke?

cavelocavelo
autor
27. júl 2024

@liz_lemon bola som v banke nedávno vybavovať niečo a celkom som na to zabudla.. mimo toho nič nespomenuli ani oni len teraz mám akurát nuda chvíľku a posielala som email a udrelo mi to do očí tak reku či niekto má skúsenosť

evcagabi
27. júl 2024

Ja mam pocit, ze vub j**e odkedy spustili tu novu apku

cavelocavelo
autor
27. júl 2024

@evcagabi ja nemám žiadny problém s appkou ani s bankou všeobecne len tieto emaily čudné ktoré sú podľa mňa pokus o odrb

nicoletta98
27. júl 2024

@cavelocavelo vies si to vypnúť v nastaveniach v appke, nie je to podľa mna žiaden odrb - len pre vlastnú kontrolu , kedy sa prihlasujes na účet

janajanajana
27. júl 2024

No otazne, ci si sa prihlasovala do appky alebo nie. Mam Vub, chodi to za kazdym prihlasenim sa do aplikacie.

janai1
27. júl 2024

@cavelocavelo a o aký odrb? Normálne upozornenie z banky

cavelocavelo
autor
27. júl 2024

@janai1 jaaaaaaaj žeby zakaždým keď otvorím apku mi príde ten email? Bože môj🤣🤣 nechodievalo mi to nikdy predtým vôbec mi toto nenapadlo cítim sa ako z pomocnej školy a ďakujem záhada vyriešená 🤣🙏🏼 neprikladala som tomu váhu preto som sa v banke na to zabudla aj spýtať ale skôr som si myslela že podvodný email toto mi ani nenapadlo💁🏻‍♀️🤯

cavelocavelo
autor
27. júl 2024

@janajanajana absolútne mi nepadlo že je to len toto ja že podvod nejaký🤣 och bože ešte že tu nemám meno🤣🤣🤣

janai1
27. júl 2024

@cavelocavelo 😂😂😂 prepáč ale teraz sa fakt smejem. Ale tak aspoň, že to má dobrý koniec 😂

liz_lemon
27. júl 2024

@cavelocavelo ved to je asi prave prevencia pred podvodom, aby si vedela, ak by sa prihlasil niekto iny ako ty

mazak13
28. júl 2024

skus ro niekde vypnut v novej app , alebo poziadaj na infolinke o navod

abaaaa
28. júl 2024

@cavelocavelo áno mam skúsenosť. Mala som ten istý problém. Ja som mala prihlásenia pokúšali sa zneužiť môj účet. Nezadavali ste nejakej spoločnosti z karty údaje? Pokúšali sa prihlásiť na Vás IB. Niekto chcel platiť cez Váš účet. Kontaktujte VÚB majú 24 hod. Linku a tam Vám presne povedia z akého štátu sa pokúšali prihlásiť

koruhva
28. júl 2024

No skúsila by som kontaktovať priamo VÚB 🙂 ale musím sa pridať k názoru že tá nová aplikácia dobre drbká 😅ľutujem že som starú odinštalovala a nepamätám si k nej údaje lebo to je celé zle tá nová aplikácia

andyda
29. júl 2024

dobrý deň, maté v Internet banking nastavenú notifikáciu aby Vám pri každom prihlásení do IB alebo MB prišlo upozornenie. Stačí si to v notifikáciách vypnúť a nebude to chodiť. Je to bezpečnostné upozornenie, ktoré si nastavujete sama, že chcete byť informovaná o prihlásení do IB alebo MB.

zuzi248
11. sep 2024

@koruhva zbehnite do banky, prevydaju vam udaje a mozte vyuzivat appky obe.zatial 🙂