Volali vám z Raifeisen banky, že ste niečo vyhrali?

25. mar 2021

Prosím vás, volali vám z tejto banky, že ste čosi vyhrali? Že sa máte zastaviť pre žreb na pobočke? Mne už volali 2x za polrok a pritom som sa nikde na fb nezalpojila do sútaže ako pani na linke spomína.... Nieje to len ťah? Vďaka

sisa_s
25. mar 2021

Nezapojila si sa do sutaze Gesto pre mesto? Hlas sa tam odovzdava, a potom tym ludom vyvolavaju a idu im v banke "davat darceky", v preklade nukat otvorenie uctu a otravovat 😀

veronikaszabova
25. mar 2021

Jooo,budu ta presviedcat na ich produkty

autor
25. mar 2021

@sisa_s hej tam hej 😄😄😄😄

jaja20
25. mar 2021

Aj mne už párkrát volali, neviem ani, odkiaľ maju moje číslo...?
Povedala som,že do najbližšieho mesta,kde majú pobočku, chodím málokedy,tak mi potom ešte niekoľkokrát zavolali,či tam nahodou nemám cestu,ale ignorovala som to,a už im ani nedvíham. Nemám záujem o žiadny darček, nič mi nestojí za to,aby ma niekto stále otravoval...

79viktoria79
25. mar 2021

aj mne volali,nie som si vedomá ziadnej súťaže,ale nakolko v meste kde maju pobočku mozem ist iba s testom tak som tam nesla,volali mi asi 5x ,tiez by ma zaujimalo co su to za žreby,ci sa da ozaj niečo vyhrať

klip0
25. mar 2021

Za cias studentskych som robila promo pre tuto banku. Vtedy sme museli vyslovene tahat ludi do pobocky, bolo to celkom neprijemne (ani som tam dlho potom neostala 😅) a tam kch registrovali do nejakej sutaze a aj mohli vyhrať nejake ceny ale kolki vyhrali naozaj tak to neviem. Ale pre nich išlo o to aby ich nahovorili na nejaký produkt

silvia1996
25. mar 2021

Ja som robila promotérku pre túto banku popri škole (vypisovanie kontaktných kartičiek a zapájanie do súťaže) a stretla som sa s nepoctivými kolegyňami, ktoré vypísali kartičky napr. kontaktmi na realitných agentov, ktorí mali zverejnené čísla, rôznymi náhodnými ľuďmi z ich zoznamu kontaktov a podobne... čiže mnoho ľudí "dalo" svoje údaje tejto banke a ani o tom nevedia

xena0
26. mar 2021

Áno volali mi aj som bola 🤣 vyhrala som z toho losu plyšáka.... presviedčali má aj na ich produkty ale povedala som im že si to rozmyslim
..potom mi volali povedala som že nemám záujem a už mi nevolali

tamara_u
30. jan 2024

Zdravím, ja som teda bola dnes. Veľmi zlatá zamestnankyňa mi všetko vysvetlila o čo sa jedná. Začala ohľadom tej súťaži, a dala mi kontaktu kritickú v prípade výhri (opýtala som ja jej či táto kartička slúži aj na niečo ine, že nie iba ohľadom súťaži). Opýtala sa pár otázok na mňa , na banku a potom teda povedala pár slov aj na ich. Dala mi ešte žreb, ktorý som si tam zotrla a teda to bolo všetko.

vulka
7. feb 2024

@tamara_u Dnes mi tiež volali v takomto zmysle, že si mám prísť po žreb 🙂 Mám to ďaleko a pani trvala na to, že musím prísť do piatku. Keby aspoň mali normálnejšiu pracovnú dobu, na dnešný spôsob chodenia do práce 🙂

ivanka12311
7. feb 2024

Vyhrala Ralfovu bankovku zapojením sa do súťaže 🌺 tiež mi volali