Vklad do Tatrabanky bez zákonného zástupcu

6. okt 2022

Dobry den , prosim vas potrebujem vediet odpived na moju otazku . Nutne si potrebujem dat peniaze na ucet (jedna sa o tatrabanku) a tak by som chcela ist zajtra do TB , vedia mi ich dat na ucet ked mam 16 a bez sprievodcu zakonneho zastupcu ?

veronikaszabova
6. okt 2022

Vloz si to cez vkladomat

kaktusik007
6. okt 2022

kedze mas OP malo by to ist, ak to teda nie je vyrazne vacsia suma pri ktorej sa pytaju na povod penazi - tam by potom asi bolo potrebne toho zakonneho zastupcu mat pri sebe. A potom ako pise
@veronikaszabova - cez vkladomat si to vloz

autor
6. okt 2022

@veronikaszabova len ze ide o to ja som si urobila ucet cez appku a teda nemam kartu
@kaktusik007 to je super a neviete presnejsie o aku vyssiu sumu penazi by tak islo ? Potrebujem vlozit minimalne 200-300 €

kaktusik007
6. okt 2022

200 - 300 eur nie je obrovska suma... ved im zavolaj na infolinku a zistis - vytukaj *1100
a spoji ta

janai1
6. okt 2022

A ako platíš keď nemáš kartu? Veď máš určite minimálne digitálnu a väčšina bankomatov už funguje aj bez plastovej karty

autor
6. okt 2022

@kaktusik007 dobre dakujem velmi pekne
@janai1 no ja som este neplatila vobec , len dnes som si stiahla tu appku a potrebovala som info o tom co a ako

autor
7. okt 2022

Dobry den , len pre info bola som v tej TB mam vsetko spravene tak ako som chcela , kartu aj peniaze vsetko mam uz vyriesene . Dakujem krasne za odpovede a rady 😊 .