Vklad do inej banky

23. apr 2023

Môžem z pobočky tatra banky vložiť na účet príjemcovi
unicreditu ?

rk123
23. apr 2023

nie, vlozit na ucet mozes len v pobocke aku ma prijemca

maranco
23. apr 2023

Môžeš na pobočke tatra banky zadať príkaz na úhradu z tvojho bankového účtu na účet príjemcovi v unicredit. Stojí to poplatok 6 EUR a nemá to logiku ak už máš internet môžeš su urobiť prevod bez poplatku a bez chodenia na pobočku.

Ak nemáš účet v banke choď na poštu vyplň Poštový poukaz na účet, zaplatíč poplatok 1€.
https://www.posta.sk/sluzby/postovy-poukaz-na-ucet

Alebo požiadaj susedov v okolí ktorí majú bankový účet aby ti urobili prevod a dáš im hotovosť.

luliu
23. apr 2023

Nie, ako by si chcela vkladať na účet v inej banke?

ghostsgirl
23. apr 2023

Ano, mozes, ale bude to drahe zbytocne. Mne raz jedna mamicka vynadala, ze kvoli mne musela platit 8 eur za prevod, lebo mam som nechcela poslat na dobierku. Ale to bol jej problem, ze nevie ovladat internet banking a ani nebola schopna niekoho poprosit. Vybrala si najdrahsiu, najpomalsiu a najkomplikovanejsiu moznost, tak hold....

luliu
23. apr 2023

@ghostsgirl nie nemôže v Tatra banke vložiť peniaze na účet UniCredit. To sa nedá.

ghostsgirl
23. apr 2023

@luliu tak som sa zle vyjadrila, nie vlozit, ale banka spravi ten prevod akoby za nu.... Vysledok to ma ten isty

luliu
23. apr 2023

@ghostsgirl len to musí mať účet v banke, ak ho nemá, nedá sa to

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
23. apr 2023

kedysi to bolo mozne, ze pobocka cez svoj interny ucet zrealizovala prevod a klient to vnimal ako "vklad" na ucet v inej banke, pokial viem uz to mozne nie je