Váš názor na Revolut

25. júl 2024

Nazor na revolut? Ako funguje? Plati sa zaň? Ma to niekto, odporučili by ste to?

michal711
25. júl 2024

Mám a je to super. Využívam ho často

sszuzu8
25. júl 2024

Super to je len netuším kde si nastaviť denný limit pre posielanie peňazí z iného účtu 😁 inak super a rýchle

andrea_82
25. júl 2024

Ja nemam, ale som nan nahnevana. Nieco som predavala, pan mi cez revolut poslal peniaze. Dlho nechodili, cakali sme. Ked som konecne platbu videla na ucte, tak som vec odovzdala a on odisiel. Vecer pozeram na ucet a platba strhnuta spat. Bez mojho vedomia a suhlasu si sumu stiahli naspat. Lebo ked to tak dlho trvalo, pan to skusil stornovat, ale napisali mu, ze to uz nejde. Mala som stastie, ze bol seriozny a peniaze poslal znova. Takze odvtedy ak by mi niekto cez to chcel poslat peniaze, tak ani nahodou.

zic
26. júl 2024

Skus si precitat tuto recenziu, nie je taka stara a je od konkurencie, tak asi nebude velmi prikraslena 🙂
https://wise.com/sk/blog/revolut-recenzia

ms_green
26. júl 2024

Za mňa nie. Priateľ si cez revolut menil české koruny na eurá. Ponúkli mu free trial (na mesiac) platenej verzie, kde boli lepšie kurzy. Všade že môžete zrušiť ak sa vám to nebude páčiť. Po mesiaci nevidel zmysel, chcel to zrušiť a chceli trojmesačnú cancelation fee.

user62056819
26. júl 2024

Maximálna spokojnosť. Funguje skvelo. Za bežný účet neplatíš a ani za virtuálne karty. Platobná plastová je myslím za poplatok.

lakebabe
26. júl 2024

Muž využíva a spokojnosť mame aj plastovú neviem o tom,že by niečo za nu platil.

pomaranc24
26. júl 2024

Za mňa veľká spokojnosť už pár rokov

user62056819
26. júl 2024

@lakebabe 7 eur za doručenie

lakebabe
26. júl 2024

@user62056819 aha tak to môže byť nič nevravel ale tak to je v pohode