V ktorej banke sa oplatí mať založený účet?

22. jan 2023

Ahojte
vedeli by ste mi poradit na zaklade osobnych skusenosti v akej banke sa oplati mat zalozeny ucet?

Rozmyslala som nad postovou bankou lebo sa da vybrat hotovost aj ked budem niekde na dedine, ale v starych diskusiach tu na koni som sa docitala nieco ze to skupila nejaka spolocnost pred casom a moze sa dostat do problemov.

brigit8
22. jan 2023

Fio banka má veľmi výhodné podmienky, bezplatný účet a 2% na šetriacom , pozri stranku

malacibulka
22. jan 2023

Vyber si ucet tam, kde najviac vyuzivas sluzby. Casto chodis na dediny kde nie je bankomat v 20km okruhu? Tak chod do postovej banky alebo 365ky. Ak si 90% casu v meste, je to uz v podstate jedno, kam pojdes. Rozdiely by som robila len ak planujes brat hypoteku alebo uver.

sasesoe
22. jan 2023

Fio ma vyber z akychkolvek bankomatov. Bezplatny ucet. Za mna momentalne top i z hladiska hypo

deti95060810
22. jan 2023

https://www.financnahitparada.sk/
pozri čo potrebuješ.... naťukaj tam svoje podmienky a net ti vyhodí ktorá banka je pre teba najlepšia...
vyskúšaj - uvidíš....

maranco
22. jan 2023

* lebo sa da vybrat hotovost aj ked budem niekde na dedine *
Bežne už aj v dedinských obchodoch sa dá platiť kartou, hlavne ak v dedine nie je bankomat.

ivka21
22. jan 2023

Uprimne poštová banka má otrasné poplatky muž 15e zaplatí bežné. Určite je lepšia potom m bank ma výber z akéhokoľvek bankomatu nad 70e zadarmo. Ak zaplatí kartou nad 70e tak neplatíš áni za účet a ak nie tak 1,5e. Navyše ma teraz akciu za založenie účtu 40e keď ta niekto odporučí.

autor
22. jan 2023

@maranco
Mne nevyhovuje platenie kartou, robim si rozpocet na cely mesiac a mam tozdelene v hotovosti kolko chcem minut v kazdy tyzden, ked kartou platim miniem ovela viac,
Aj teraz idem kupit bicykel z bazosu a platit zan idem v hotovosti, nie kartou

iwka1984
22. jan 2023

Ja mám fio banku a som max spokojná 😊

maranco
22. jan 2023

raz za mesiac si vyberieš hotovosť z ktoréhokoľvek bankomatu keď si budeš robiť rozpočet rozdelíš si a funguješ s hotovosťou.
Ale nauč sa urobiť si trvalé príkazy na pravidelné poplatky, elektrinu, vodu, TV, aby si nebehala s hotovosťou na poštu. Ušetríš čas, poplatky aj ťa neokradnú.