V ktorej banke mi dajú povolené čerpanie?

19. jan 2022

Ahojte v ktorej banke my dajú najskôr povolené prečerpanie ? Mám slsp chodí my tam plat a nie a nie my to dať. Viem že keď chodí každý mesiac príjem po troch mesiacoch by mali aj samy ponúknuť . Rozmýšľam nad VÚB alebo Tatra banka

martina1201
19. jan 2022

A nemáš ponuku naň v aplikácii? Na ich stránke sa píše, že sa dá vybaviť cez aplikáciu.

autor
19. jan 2022

Áno píše sa ale žiaľ ponuka uz tam mám účet pomali rok a nič . Tvária sa ako keby požičiavali milión , a pritom som chcela len niečo malé aby som mala aj zadné dvierka

deti95060810
19. jan 2022

choď tam osobne... ak nie tak, sa popozeraj tu...https://www.financnahitparada.sk/ - bežné účty, tam nájdeš podmienky...

zuzanockamt
19. jan 2022

Asi nie si pre nich dôveryhodný klient. Potrebujú mať istotu.

autor
19. jan 2022

@zuzanockamt To my je jasné ale nemám byť prečo nedôveryhodna nemám úver ani nič jedine od telekomu televíziu a tu mam už dávno splatenu

zuzanockamt
19. jan 2022

Asi závisí aj od hotovosti, koľko tam máš, koľko ti tam chodí. Ja som v SLSP už 22 rokov, každú chvíľu nejaká ponuka mi chodí a keď som pred cca 11 rokmi rušila prečerpanie, lebo podľa mňa to nie je dobrý produkt, tak ma prehovárala pani, len aby som si ho nechala. Ale zrušila som to.

autor
19. jan 2022

Tak chodí my tam mesačne do 900 eur takže ako vravím celé zle .

ivkazba
19. jan 2022

Ak si požiadala o prečerpanie, tak bolo zamietnuté?

liliana2407
19. jan 2022

Ahoj ja mam vo VUB precerpany limit mam nastavený na 1000e ak ti to staci staci tam ist osobne a myslim ,ze neni problem.

negymama
19. jan 2022

nie je lepsie mat ako zadne dvierka nejake uspory, aspon na sporiacom ucte po 20-50 eur mesacne odkladat, ako sa spoliehat na tieto precerpania?

sissy27
19. jan 2022

Nie a nie mi ho dať - to znamená čo presne? Že si oň niekoľkokrát žiadala a vždy ti ho zamietli, alebo že ti ešte za ten rok nikto z banky nevolal a nepýtal sa, či ho náhodou nechceš?

beata79
20. jan 2022

v prima banke má manžel 500€ prečerpanie

ivkazba
20. jan 2022

Baby, darmo jej tu píšete, že vy máte prečerpanie vo VUB či niekde inde. SLSP jej ho dá úplne bez problémov. Ak spĺňa podmienky. Neodpovedala na otázku, či o neho požiadala a či jej bolo zamietnuté. Lebo ak jej ho zamietla SLSP, zamietne ho aj iná banka a presne z rovnakého dôvodu. Ak o neho nežiadala, tak potom je diskusia zbytočná. Treba požiadať a potom písať "nie a nie mi ho dať".