Úverový register a pôžička

doda3103
3. júl 2014

Ahojte chcem sa spytat ako je to z uverovym registrom a ziadanie o pozicku??? nakolko ja nemam ziadne negativne v nom ale manzel ma nesplacal potom splacal ale teraz to uz ma vsetko davno vyplatene.

draik
3. júl 2014

Štandardne sa register sleduje 5 rokov.

saurian
3. júl 2014

@doda3103
zalezi aj od banky co a ako akceptuje. moj mm mal debet precerpany jeden mesiac, tym padom to mal v registri. banke v tomto pripade stacil aktualny vypis z uveroveho registra (ktory si bol osobne vybrat) ktory banke predlozil, posudili a schvalili nam hypo. takze zalezi niekedy fakt od banky a konkretneho zapisu v tom registri.

dada1212
3. júl 2014

a o aký úver ti ide? ak o spotrebák a ked si už nie na materskej a pracuješ,môžeš žiadať o úver iba ty a budú posudzovať iba teba, manžela riešiť nebudú.
pri hypotéke je to ťažšie, ale akurát nedávno tu bola téma, že sa to dá nejako urobiť, takže možno by bolo dobré osloviť nejakého hypotekárneho makléra aby vám s tým pomohol či sa to dá nejako urobiť a v ktorej banke.

standardchartered
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulka1975
10. nov 2018

sukromny investor overeny

luciferko13
19. dec 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať či neposkytne niekto dajaku pôžičku idú Vianoce mám 3 deti nezaplatili mi v Nemecku za 3 mesiace sme zúfalí fakt nevie niekto pomôcť vrátim aj s úrokmi 0940 237 951 keby náhodou ďakujem