Úverová asisteniacia Metlife - poistenie

candii
4. máj 2023

Ahojte. Zaujímali by sa Vaše skúsenosti aj s touto poisťovňou a máme poistku úverovú asistenciu aj na rizikové ochorenia premium .. kto sa vyzná, bola by som rada keby sa k tomu vyjadril čo sa týka výluk hlavne.

amonet
4. máj 2023

Metlife je najlepsia co sa tyka pomer kvalita/cena. ma najmenej vyluk a plni aj take veci kde sa ine poistovne zamyslaju. ked prisla prva vlna covidu a prve umrtia jedina metlife nam nevahala klientov plnit. inde sa cakalo na postoj pocas vyhlasenej pandemie. za mna a moje skusenosti iba pozitivne

jana0215
4. máj 2023

@candii nám metlife vyplatil pomerne skoro plnenie za mužovu rakovinu a celkom slušnú sumu. Takmer 10% z hypotéky a to bol muž doma asi len 3 mesiace. Nemali s tým žiadny problém, poslali sa im nálezy a ani nie do mesiaca sme mali peniaze na účte. A to mi sme nemali ani to najlepšie poistenie. Poradca nám vravel, že keby máme lepší balík, možno by aj celú hypotéku preplatili.

domiklik
4. máj 2023

@candii neporadím ohľadom vyluk, ale zatiaľ preplatili všetko a pomerne rýchlo, úrazy, rizikové tehotenstvo, synove úrazy...

candii
autor
4. máj 2023

@jana0215 ďakujem krásne za skúsenosť. Áno my máme ten plný balík, čize v prípade rizikových chorôb by nám mali preplatiť plnú sumu hypotéky. Ďakujem som kludnejsia lebo mesačne to nie je malý peniaz tak nech aspoň máme istotu že keď niečo tak sme kryty

janulikt84
5. máj 2023

@candii ako posu vyssie ale pozor uverova asistencia klesa kazdym rokom ako aj vyska Vasej hypoteky...takze netreba ratat so sumou ktoru ste uzavrela ....

candii
autor
5. máj 2023

@janulikt84 áno áno, ďakujem rátam s tým samozrejme

misqa48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz