Úver/pôžička - poplatky popredu

30. jan 2024

Ahojte bol mi schválený úver /pôžička z primabanka lenže majú poplatky do predu ma niekto z nej skúsenosti? Alebo je to podvod? ďakujem

nelca84
30. jan 2024

To nie je primabanka 🤦‍♀️

egonsk
30. jan 2024

primabanka.sk .... vs ... primapozicka.com ..... vidis rozdiel? ... to druhe je podvod, to prve je banka.

bimbina
30. jan 2024

Podvod …. Pôžičky sa nedávajú na tak vysokú sumu a na takú dĺžku rokov koľko ponúkajú.

autor
30. jan 2024

@nelca84 dobre pomýlila som sa v názve neviem TK teraz upraviť už

autor
30. jan 2024

@egonsk dobre pomýlila som sa neviem to teraz upraviť už v názve

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. jan 2024

@rozumny_krasavec sú niekde poplatky čo som čítala 🤷 niektorý beru poplatky a niektorý zas ručenie z niečím pýtam sa na názor tých čo majú s tým skúsenosti

nelca84
30. jan 2024

Vies co, tak si ju zober... komu niet rady... ja sa ani necudujem, ze sme vo financnej gramotnosti uplne v prdeli 🤦‍♀️

marseillefan
30. jan 2024

ak niekto pýta od teba peniaze vopred, aby ti dal pôžičku, tak je to vždy PODVOD.

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egonsk
30. jan 2024

@nelca84 uz prvy pohlad na tu stranku musi rozziarit cervene ziarovecky v hlave ako na vianocnom stromceku. Kto klikne na "kontakt" a stale nezaregistruje podvod, moze pokracovat a poucit sa na vlastnej chybe.

viestta
30. jan 2024

Žiadna banka nepýta pri uvere peniaze vopred. To pýtajú len podvodníci, je úplne jedno ako sa volaju

nelca84
30. jan 2024

@egonsk no zjavne nie vsetkym, ja mam normalne nervy na takych hlupych ludi

egonsk
30. jan 2024

@viestta najvtipnejsia cast tej vyborne graficky spracovanej stranky je: " © All Rights Reserved 2024" - cize copyright prava ma all rights reserved 🙂

egonsk
30. jan 2024

@nelca84 netreba sa nervovat, lebo ti admin zmaze prispevok ako mne u obdobnej temy uz spravil 🙂 Treba byt slusny a mat pochopenie, lebo nie vsetci ludia su ostraziti a maju dostatocne znalosti, aj ked by si im to polopatisticky vysvetlila, tak ti neuveria, lebo inde citala mozno opak ...

nelca84
30. jan 2024

@egonsk tak to pochopenie budem velmi tazko hladat 🤷‍♀️

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
30. jan 2024

Dufam ze si tam nezadavala ziadne udaje.

ekira1
31. jan 2024

Vážne? Chceš poslať niekomu peniaze pretože chceš od neho peniaze? Videla si niekedy banku, pobočku primapôžičky? Videla si podrobne tú stránku, nie len sumu a číslo účtu? Verím, že tu nikto nie je, čo by mal skúsenosti, že ľudia aspoň toľko rozmýšľajú a nenaletia na takýto primitívny podvod.

jarka_black
31. jan 2024

podvod

nelka93
31. jan 2024

Toto je fake ako vyšitý. Aj tie recenzie a fotky v nich sú falošné, ukradnuté z webu. Dá sa to jednoducho overiť. Ak ti nedajú úver v banke tak si ho radšej neber, lebo to ma zrejme dovod

kika200810
31. jan 2024

Aj nám to dnes schválili a tiež sme vo váhaní. Ako ste sa rozhodli?

jarka_black
31. jan 2024
jarka_black
31. jan 2024

@kika200810 Rozumiete, že ide o podvod?

dara76
31. jan 2024

to nema s primabankou absolutne nic.
Podvod

simca06022011
31. jan 2024

ktora banka berie poplatky? lebo ked uz, tak poplatky potom stahuju z uctu uveroveho, po nacerpani odchadzaju poplatky napr. za poskytnutie uveru atd. Ale nic take ako posli mi 200EUR a potom ti pozicku schvalime a peniaze posleme nie je ok.

simca06022011
31. jan 2024

OKREM TOHO , na ich stranke chyba akykolvek kontakt, pozicky nemoze poskytovat len tak hocikto... pekne im clovek zaplati vybrany "balicek" (ved to by bolo uzasne... 250000 za 500EUR, len tak... s 5 urokom.. :DDD paradicka) ale peniaze neuvidi, instituciu za tym ziadnu nenajde... a este s tym ich vypoctom, kdeze nevedia urok rocny ratat, ani nehovorim :DDD

jarka_black
31. jan 2024

A aby ste sa nemuseli namáhať, zistila som krajinu vlastníka domény: Seychely
Tam ste poslali svoje osobné údaje. 👍🏽
Na Seychelách nie je zákon o ochrane osobných údajov. "There are no guidelines pertaining to the data protection laws of Seychelles."

Poplatok? Na Seychelách nie je daň z príjmov zo zahraničia. 👍🏽

No a keďže ide o poskytnutie úveru, ktorý Vám schválili, obdržali ste IČO poskytovateľa. 😃 Poprosím napísať ho buď sem alebo mne do pošty.

simca06022011
31. jan 2024

@rozumny_krasavec no lebo ti na stranke su realne fakeovy.. :D ja si takych na web viem 500 napisat.. to je take typicke pre tieto zlodejske stranky..

simca06022011
31. jan 2024

balicek s peniazmi predavat, velmi originalne inak :DD