Úrokové sadzby bezúčelovej hypotéky VÚB

2. sep 2024

Od 31.8 sa menili úrokové sadzby. Potrebujem vedieť aké boli úroky do 31.8 ale neviem sa k tomu nijak dopátrať. Nevie mi s tým niekto pomôcť prosím? Ide o vub banku

pieksamaki
2. sep 2024

Najlepšie kontaktovať VÚB banku.....na ich webových strankach sú informácie úrokových sadzieb ....aj bezucelovej hypoteky

autor
2. sep 2024

@pieksamaki áno ale len od 31.8.. Chcem vedieť tie staré

pieksamaki
2. sep 2024

To musí byť potom na zmluve keď ste brali....pripadne s číslom zmluvy to vedia spätne vyhľadať na pobočke...alebo aj cez call centrum sa dovolat

martinbud
2. sep 2024

4,59 % bez zľavy 0,2% za poistenie úveru. Načo to potrebujete vedieť keď sú teraz nižšie?

autor
2. sep 2024

@martinbud lebo sa nám rieši hypotéka a volala pani že sa menili uroky a nevedela som či smerom dole alebo hore. Stretnutie máme až budúci týždeň a cez telefón nechcela riešiť

martinbud
2. sep 2024

Tak jednoducho sa podá nová žiadosť s novými podmienkami a stará žiadosť sa ukončí. Tiež som to tak riešil . A prečo riešite bezucelovu, je to menej výhodné . A prečo VÚB? Je to jedna s najdrahších bánk. Treba poradiť ?

autor
2. sep 2024

@martinbud ona poradila, vraj tam sú najlepšie úrokové sadzby a neplatí sa veľa za poskytnutie úveru a takisto sa dá urobiť mimoriadna splátka s veľmi nízkym poplatkom. Ja viem postup, ja som len potrebovala vedieť či išli úroky hore alebo dole. Zaujímalo ma to

autor
2. sep 2024

@martinbud ona ( finančná poradkyňa)

martinbud
2. sep 2024

Tak najlepšie určite nie sú, a banky ako UniCredit, ČSOB alebo Prima banka sú lepšie skrz úroku a samozrejme úrok nie je rozhodujúci parameter , treba pozrieť údaj RPMN to je rozhodujúce . Záleží na aký účel beriete hypotéku a v akej banke ste klienti. Nemáte podané súčasne viac žiadostí? Ja to robím tak.

autor
2. sep 2024

@martinbud máme v iných bankách účet. Neviem, dôverujem poradkyni. Niektoré banky dávajú 70% sumy znaleckého posudku. To je nám málo. Prešli sme si s ňou všetko, aj aktuálne úvery čo máme, príjem, samozrejme účel hypotéky atď. Takže ďakujem že si vylustroval staré úroky 🙂 ďalej sa budeme radiť s finančnou poradkyňou

martinbud
2. sep 2024

Rozumiem . Nepoznám všetky vstupné informácie preto mi je ťažko sa vyjadrovať . Veľa zdaru prajem . 😉