Úrazové poistenie + úverová asistencia

30. sep 2024

Vy čo máte poistenie úverovej + urazovku. Koľko mesačne platíte. Sme 4 clenna rodina. Jednu poistku mám v metlife to mám úverovú asistenciu premium, čiže mi kryje kritické ochorenia, invaliditu smrť, to mám na hypotéku. Dalej mi finančný poradca poradil, nakoľko som brala úver, tak mi ho navrhol poistenie v Generali kde to vychádza cez 80€, tam sme celá rodina zahrnutá, čiže úrazové, PN a teda smrť na tých 13000 atď .. spolu to vychádza aj z metlife 140€ mesačne čo sa mi zdá extrémne veľa toľko platiť za poistku

martinbud
30. sep 2024

Ahoj. Ťažko takto povedať čo je veľa a čo nie , závisí to od výšky príjmu, druhu príjmu, výšky rezervy , celkového cash flow, výšky zavazkou a podobne. Sú klienti čo platia sami 120 eur , takže keby vidím zmluvy a mám všetky potrebné údaje viem sa ti k tomu vyjadriť , inak tu získaš iba komentáre typu, čosi je to veľmi veľa , alebo načo poistenie , prípadne že je to ok. Aj tak ti to nepomôže . Takže keby to vidím , viem poradiť adresne 😉

sweet20
30. sep 2024

Neda sa to povedat presne.. kazdemu to inac vychadza... treba vidiet, treba vediet kolko zarabate, vydaje.. presne ako pise vyssie