Unicredit banka

14. máj 2024

Ahoj kto máte tu banku ako ste spokojný oplatí sa prestup s Raiffeisenbank? Ďakujem za odpoveď

maranco
14. máj 2024

Aký máš dôvod na prestup?
Nemáš tam okamžité platby a v IB máš len 2 ročnú históriu pohybov za staršie pohyby/výpisy musíš platiť a chodiť osobne na pobočku. Účty máš zadarmo s podmienkami u oboch.

floren
14. máj 2024

Ja som od nich odišla,duplovali platby a vždy som bola aj 7- 8 dní v mínuse,kým to opravili. Plus mi tam nesedeli financie, to stále odbili technickými problémami.

janai1
14. máj 2024

@maranco len doplním, že účet START je zadarmo bez podmienok

A neoplatí, otrasná banka

peter0123
14. máj 2024

Mam UniCredit ešte od čias keď sa volala polnobanka a nikdy žiaden problém

anonymous87
14. máj 2024

Ja mam UCB uz asi 15 rokov, ja som spokojna. Aj ked teda IB je fakt sto rokov za ostatnymi bankami. Ale mne to na tych par trvalych prikazov a platby staci

sissy27
14. máj 2024

Ja ju mam uz vyse 10rokov a nepride mi v nicom extra horsia alebo lepsia ako ine banky.

tinkatol
14. máj 2024

@sissy27 presne... Každá má dáke svoje plus a mínus, kt. sú pre každú z nás špecificke. Muž ju má kvôli hypo, ja mám slsp. Ale je ako každá iná so svojimi špecifikami.

sissy27
14. máj 2024

@tinkatol ono kým nič nepotrebuješ a si len bežným užívateľom, ktorý si funguje na nejakom príjme, štandardných platbách, IB / Smartbankingu, tak je to v podstate jedno. A keď nastane problém a musíš niečo riešiť, tak je to vždy o tom, na koho natrafíš. A to už fakt nejde podľa "značky".

blancheporte
14. máj 2024

Mám Uni už asi 10 rokov. Som spokojná....