Unicredit banka

7. dec 2023

Ahoj mate niekto tuto banku? Ďakujem🙂)

anonymous87
7. dec 2023

Ano. Uz 15 rokov asi

pavla013
7. dec 2023

Aj ja ju mám 🙂

autor
7. dec 2023

@anonymous87
@pavla013 ďakujem ľudkovia.. ako vnímate ten štrajk co sa šíri o unicredit banke. Celkom ma to vystrašilo. Ja som s bankou spokojná síce jednoduchý internet banking nič extra ale stačí.. len sa mi nepáči co sa posledné obdobie píše. Ako to vnímate

anonymous87
7. dec 2023

Nic som nezachytila 🤷‍♀️ kde sa co pise?

autor
7. dec 2023

@anonymous87 unicredit bank štrajk nejaký vyskočili mi články dnes aj vcera

anonymous87
7. dec 2023

Ano uz citam. Ale to je len strajk zamestancov 🤷‍♀️ sa im ani necudujem

autor
7. dec 2023

@anonymous87 ano a myslíte že to není ohrozenie aj pre nás klientov? Mam obavy

anonymous87
7. dec 2023

Urcite nie. Max pozatvaraju pobocky 🤷‍♀️ neboj, keby mali financne problemy pride iny velky zralok a odkupi ich.. a hlavne je to banka… nie nejaka nebankovka…. Ale teda za mna no stress…

autor
7. dec 2023

@anonymous87 ďakujem si zlata. Ja som v týchto veciach veľký posero

jarka_black
7. dec 2023

Vklady sú chránené zákonom do 100.000 €.
Okrem toho súhlas s @anonymous87

autor
7. dec 2023

@jarka_black ďakujem to som nevedela ze paniaze do 100 tisíc co čo má kleint na účte sú chránené ... mňa to vystrašilo lebo naozaj veľa článkov ohľadom unicredit za posledný týždeň...

jarka_black
7. dec 2023

... hej, chránené, ale s tým že štát ich nevyčaruje z ničoho...💡 oveľa väčšou a reálnou, každodennou hrozbou je inflácia, ak držíme na účte viac peňazí, než v blízkej dobe budeme potrebovať

anonymous87
7. dec 2023

@jarka_black pokial viem, za vklady ucb “ruci” ceska republika, ze? U nas su uz roky vedeni ako pobocka zahranicnej banky

Autorka naozaj pokoj. Banky sa aj pri krachu musia riadit zakonom. A pokial nedrzis miliony na uctoch (co by bolo nie len pri dnesnej inflacii sialene), tak naozaj klud. My mame napr. 4 ucty v troch roznych bankach (okrem ineho)…aj ked nestresujem, takto keby sa nieco udialo, mam istotu ze neostaneme na sucho. Ale teda ako bolo spomenute, je tam akasi ochrana zo strany statu (samozrejme isty cas mozu byt financie zamrazene), plus naozaj si za poslednu dobu nespominam, zeby nejaka banka skrachovala a neujala sa jej ina a jej klienti by ostali na ulici…cize fakt klud.