Unicredit bank platba

7. mar 2024

Ahoj platila som odvody do sociálnej a nešlo mi to zaplatiť a teraz pozerám ze mi to dalo 2x čakajúci platbu. Co mam robiť 🥹

autor
7. mar 2024

Takže sociálne odvody mi zaplati dva krát ako mam teraz toto vyriešiť. Stalo sa to už nikomu?

zic
7. mar 2024

No a ked su tie platby cakajuce, tak jednu nemozes zrusit?

autor
7. mar 2024

@zic nie neukazuje mi tam túto možnosť

autor
7. mar 2024

Myslíte že keď zajtra pôjdem na sociálnu poisťovňu poviem ze som nechtiac zaplatila 2krat za február že mi tu jednu platbu prenesú na marec?🥹

zic
7. mar 2024

A nechces zavolat do banky a spytat sa, co sa s tym da robit? Mozno lepsi napad ako pytat sa na MK

autor
7. mar 2024

@zic chcela som volať na infolinku ale je len do 22:00..

zic
7. mar 2024

Tak zavolaj hned o 7.00... to by este nemuseli posielat platby...

autor
7. mar 2024

@zic myslite ze ju neodoslalo ešte prevodom? Skúsim hneď ráno zavolat

zic
7. mar 2024

Tak ked caka na odoslanie, tak najskor nie...

Ale teda nasiel som nejaky "manual" (mozno je stary)... tam pisu, ze mas moznost zrusit platbu...
https://www.unicreditbank.sk/content/dam/cee202...
tak skus nejak este pozriet... neviem... ak ta platba caka, nechapem, preco by sa nemala dat zrusit...

zic
7. mar 2024

Nevies rozkliknut tu platbu (kliknut na nu, dvojkliknut) albo oznacit? Nikdy som IB unicreditu nevidel, tak neviem poradit, len mi to pride divne, ze vidis nezuctovane platby a nemozes s tym nic robit...

autor
7. mar 2024

@zic nie nejde to..

zic
7. mar 2024

Tak rano uvidis ked zavolas...

janai1
7. mar 2024

Platbu nezrušíš nijako aj keď je v čakajúcich. Tiež sa mi tak podarilo 2x zaplatiť a na infolinke mi akurát povedali, že to sa nedá a mam si príjemcu požiadať o vrátenie jednej platby

autor
8. mar 2024

@janai1 no aj sok si myslela... nevadí zajtra vola do sociálnej aby mu tu 1 platbu dali za marec .. ak sa bude dat

lenkahvh
8. mar 2024

podla mojich skusenosti hocijaka platba - ci SP alebo ZP, ak si ju nevedia priradit, vracaju ju - aj ked ty by si si to rada tam nechala do buducna tu platbu, oni si to takto nevedia sparovat a prevekslovat ako ty chces - tolko moja skusenost viacnasobna

autor
8. mar 2024

@lenkahvh aha takže môžem očakávať tu jednu platbu že mi pošlú naspäť?

lenkahvh
8. mar 2024

ano, predpokladam, ale bude to trvat - nebudu to dni, ale tyzdne

autor
8. mar 2024

@lenkahvh bola som teraz na pobočke a pani pozrela ešte jej neprišli tie platby asi v pondelok tak ze v pondelok ak pridu tak bud kí tu jednu vrátia alebo mi ju priradiť k marcu

autor
8. mar 2024

@lenkahvh ale teoreticky ked to tam pride 11teho v pondelok tak už by to mohli priradit k marcu lebo za február sa malo do 8 marca