Tesco, Lidl verzus Kaufland na týždenný nákup

hruska91
10. júl 2024

Ktorý obchod Vám príde najlepší- pomer cena za nákup/kvalita potravín? Máme v okoli Tesco, Lidl aj Kaufland.
Zvykneme nakupovať v lidli, výnimočne sme nakúpili v tescu mali sme poloprázdny košík a platili sme 100€. No ľudí tam bolo kopec. Pritom potraviny mi prišli drahšie a to sme nebrali maso, len ryby a salámu. Maso kupujeme väčšinou z masiarne extra.

Kde nakupujete bežný týždenný nákup/ keď chcete nakúpiť čo naviac veci na jednom mieste?

pjosa
10. júl 2024

LIDL

marse
10. júl 2024

za mna tesco

maca1984
10. júl 2024

V Lidli nakupujem najviac

patka06
10. júl 2024

Kaufland, využívam zľavy Kaufland Card

crazy_cat_lady
10. júl 2024

za mna asi tesco, tam vzdy najviac usetrim na club card a hoci aj v kauflande mame tu kartu, tak tam sme usetrili za rok na nakupoch mozno tak pat eur, aj to prehanam :D

blondinka95
10. júl 2024

Za mňa lidl a obcas kaufland na niečo konkrétne a najmenej tesco

dame2
10. júl 2024

Najčastejšie nakupujeme v Lidli, keďže ho máme najbližšie, ale najradšej nakupujem v Tescu.

ratka800
10. júl 2024

@hruska91 za mňa Kaufland alebo lidl. Občas nakupujem aj v tescu ale Kaufland mi sedí najviac. Keď nie Kaufland tak lidl. Do tesca idem iba občas keď nemám auto, Tesco mám najbližšie. Dá sa aj tam ale pekne ušetriť. Záleží čo ideš kupovať. Ale na veľký nákup by som ja osobne volila Kaufland, poprípade ten Lidl

ivka225
10. júl 2024

Zelenina a ovocie Kaufland. Oriešky a sladkosti Lidl. Gazdovská parenica Tesco.

louise
10. júl 2024

Sú určité potraviny, ktoré kupujem v každom z nich. Ale najväčšie nákupy robíme v Kauflande.

januska12323
10. júl 2024

Kaufland

lucia13022023
10. júl 2024

Kaufland ma všetko čo potrebujem. V lidli mi veľa veci chýbalo a tesco je cele zle 😅

keiko33
10. júl 2024

Na týždenný nákup Kaufland. Tam majú všetko, veľký vyber ovocia a zeleniny za dobrú cenu. Čerstvé mäso na pulte a taktiež množstvo týždenných akcií. V aplikácii mám každý týždeň kupón na celý nákup, tento týždeň som mala 8€ na 80€ nákup. Plus káva a čokoláda za 0,1€. Ale zľavy sú podľa toho, koľko tam necháte na nákupoch. V Lidli by som nevedela robiť týždenne nákupy, lebo v Lidli majú väčšinou vlastne značky a iné značky sú väčšinou len v letákoch. Tesco je na mňa dosť drahé. Tam chodím, keď je niečo v akci.

zaphyra
10. júl 2024

Najradsej mam lidl, ale nechodim tam aktualne vobec, lebo ho mam ďaleko. Kusok od nas je kaufland a tesco. Nakupujeme 98% tesco, pretoze robim online objednavky s donáškou.

tim23
10. júl 2024

@hruska91 ja lidl určite nie. Vadí mi tam ich bordel na predajni, tie klietky s prázdnymi kartónmi v strede uličky, predavači na pokladni čo sa furt vykecavajú do slúchadiel ( vždy si myslím že rozpráva dačo mne), veľa krát u nás idr lrn 1 kasa, málo kusov akciových položiek Väčšinou keď idem už nemajú to, kvôli čomu som išla (naposledy pyžamo)... Takže ja som s lidl skončila. Aj keď je pravda že mám rada ich mliečne produkty ale to mi za tie nervy nestojí..nakupujem najradšej v Tescu. Tam sú super akcie aj na pracie prášky a inú drogériu.

vkatush
10. júl 2024

Kedysi sme chodili len do Tesca, ale to išlo strašne dole rokmi.

Teraz zväčša Kaufland, prípadne Lidl (len ten mám kus od ruky).
Do Tesca už len ak musím alebo ak majú akciu na clubcard (plus detské veci majú dobré).

ivka225
10. júl 2024

@tim23 Ešte dodám, že okrem toho všetkého, čo si písala, mi v Lidli vadí nelogické rozmiestnenie tovaru.

oliviakatka
10. júl 2024

Tesco, lebo ak mám kupóny a rôzne zľavy, ISIC, CC, tak viem reálne za 50€ nákup zaplatiť 3-5€ 😁

zuzanna33
10. júl 2024

Mäso u mäsiara , pečivo v pekárni vajíčka v biogale a to ostatné Kaufland

bubinko1506
10. júl 2024

Najcastejsie v Tescu, mame ho tu uplne najblizsie. Vdaka Clubcard a muzovej zamestnaneckej zlave viem na tyzdennom nakupe realne usetrit 40 - 50e (napr. cena nakupu je 120e, po odratani vsetkych zliav zaplatim 70- 80e). Co mi ale prekaza, nekupim tu uz v pulte nakrajany syr, len vakuovo baleny a chlieb tiez vacsinou baleny. Syr chodim kupovat do Kraju, chlieb do Lidlu alebo potom Billa Plus v AT, ked sme prave v AT. Inak nemusim ani Kaufland, ani Lidl - obidva su mi strasne nesympaticke: chaoticke rozmiestnenie tovaru, bordel na predajni, vykecavanie sa pokladnikov, v Kauflande aj smrad pri pulte s lahodkami (akoby sa tam vyliali zavinace).

tess123
10. júl 2024

@hruska91 my máme na dedine potraviny malé majú tam skoro všetko aj drogériu a najnižšia cena aká môže byť....samozrejme nie každý má takú možnosť

lusyc
10. júl 2024

Kaufland, najvacsi výber, dobrá kvalita, lepší zelovoc ako inde. K tomu zľavy cez kaufland card.

3009
10. júl 2024

Ja na 90% objednávam tesco s donáškou do domu a taktiež Deliu s donáškou. Ak idem do obchodu tak do Billy lebo ju mám najbližšie.

lakebabe
10. júl 2024

@hruska91 Lidl v kombinácii s tescom. V každom z tých dvoch automaticky kupujem co som naučena. Najviac lidl
Do kaufu už skoro vôbec a do Billy len keď idem okolo kúpiť vodu alebo kávu.

kacena2022
10. júl 2024

Najčastejšie nakupujem v Lidl,majú podľa mňa najlepšie ceny zo všetkých obchodov.Obcas Kaufland keď je niečo dobré v akcii,Tesco najmenej

bosorkabb
10. júl 2024

Najčastejšie v Tescu.
Aj najviac ušetrím ich kartou. Potom lidl tam kupujem len zopár vecí. Kaufland vôbec.

lneviemmeno
10. júl 2024

My väčšinou v Kauflande, do Lidla chodíme iba na určité veci ale väčšinou mi tam chýbajú rôzne značky. Tesco nemám rada a mám ho daleko, tak tam vôbec.

berta100
10. júl 2024

Lidl a celá naša rodina taktiež,najlepšie ceny za mňa.

mima1608
10. júl 2024

Ja nechápem, že ľudia považujú Lidl za najlacnejší. Bola som tam po pol roku a ceny horšie ako v jednote pomaly. Platila som 50 eur a mala som tú malú papierovú tašku. Z Tesca nákup, 87 eur, 6 tých bedni (väčšinou odtiaľ objednávam cez potraviny domov, lebo naše Tesco je hrúza). Do Kauflandu chodíme málo, lebo je od ruky. Občas behnem na mäso do Jednoty, majú slovenské a keď je v akcii, tak sa oplatí. Inak ešte chodievam do Billy. Naša Billa má naozaj úžasné ovocie a zeleninu a čo sa týka pečiva, tak to tiež nemá konkurenciu. Kôrka na chlebe je aj na druhý deň chrumkavá 👌

miska1997
10. júl 2024

Tesco .. Najväčší výber, rôzne značky