Tesco Clubcard - finančné služby

dema4016
17. mar 2022

Ahojte, má niekto skúsenosti s touto kartou? Dnes ma v Tescu oslovil chlap, že či mám ešte stále modrú kartu clubcard, že už je nová strieborná, pravdaže som mu povedala, že mám modrú, a on, tak vydáme novú striebornú, pravdaže som sa nechala oblbnúť a to všetkými desiatimi ma dostal, vystavil mi striebornú kartu, ale potom som zistila, že je to vlastne kreditná karta od Tesca, aj som mu povedala, že je to kreditka, ale on, že ja to ako kreditku nemusím používať, len budem na ňu zbierať body, lebo sa mi to viac oplatí. Až doma som zistila, ako som sa nechala oblbnúť, nemám ani zmluvu, lebo tá mi vraj príde domov, som zvedavá kedy, chcela by som ju hneď zrušiť, číslo zmluvy aj číslo karty mám, ale samotnú zmluvu ešte nie, môžem to hneď zajtra zrušiť? Ja proste kreditku nechcem, má niekto s tým skúsenosť? som z toho KO, a to som si myslela, že mne sa takéto niečo nemôže stať, lebo si dám pozor.

pribinak
17. mar 2022

@dema4016 však si zavolaj na tel. linku Tesco a informuj sa

66simonka66
17. mar 2022

Zo zákona máš 14 dní na odstúpenie. Volaj čo najskôr na zákaznícku linku.

dema4016
autor
17. mar 2022

@66simonka66 Volala som, len už nie sú v dosahu, skúsim zajtra, ale už som im aj email písala, že odstupujem od zmluvy, len neviem, či sa to dá aj online, alebo len na pobočke

mimirka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimirka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz